Steam z darmową grą. Kooperacyjny horror dostępny do pobrania

Gry
1384V
Steam logo
Łukasz Musialik | 02.04, 17:14

Steam zaskakuje graczy nową, darmową grą „Content Warning”! 

Ta kooperacyjna gra horror, stworzona przez Landfall, gdzie zadaniem graczy jest filmować przerażające chwile wraz z przyjaciółmi, aby zdobyć sławę na fikcyjnej platformie SpookTube. 

Dalsza część tekstu pod wideo

„Content Warning” to nie tylko zwykła gra — to wyzwanie, by stać się sławnym twórcą treści, nagrywając najstraszniejsze momenty. Gracze mogą dostosować swoje postacie za pomocą kreatora twarzy ASCII, wyposażyć się w sprzęt i zanurzyć w Stary Świat, gdzie czekają na nich przerażające potwory i przeklęte relikwie. 

Celem jest nagranie jak najwięcej strasznych rzeczy, zanim skończy się tlen, bateria kamery lub… przyjaciele. Jeśli uda się przeżyć, należy wrócić do domu, opublikować materiał i czekać na wzrost liczby wyświetleń na SpookTube.

Content Warning — ściągniesz z tego miejsca

Każdy udany run trwa trzy dni, a im więcej strasznych rzeczy uda się nagrać, tym bardziej rośnie popularność. Dochód z reklam na SpookTube pozwala na ulepszanie sprzętu, co umożliwia tworzenie lepszych filmów i łatwiejsze przetrwanie w Starym Świecie. Jeśli drużyna zdobędzie wystarczająco dużo wyświetleń w ciągu trzech dni, może kontynuować karierę na SpookTube, żyjąc w sławie i bogactwie.

Gra oferuje również 2-4 osobowy tryb kooperacji online, czat głosowy, możliwość tworzenia i zapisywania nagrań w grze, a także zabawne i użyteczne przedmioty do kupienia w sklepie.  „Content Warning” to wyjątkowa okazja, aby doświadczyć emocji związanych z tworzeniem treści i dzieleniem się nimi z innymi, a wszystko to za darmo — ale pamiętaj, że oferta jest ograniczona czasowo.

Źródło: Steam

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper