Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2015 15:32
„Ten facet nie ma życia” - pierwszy gracz dobił do 1000 poziomu Paragon w Diablo III
4399V

„Ten facet nie ma życia” - pierwszy gracz dobił do 1000 poziomu Paragon w Diablo III

Po przeczytaniu tytułu tej wiadomości pomyśleliście „co w tym wielkiego? Przecież wcześniej ktoś zdobył ten lvl”? Jasne, ale gracz o pseudonimie Nokieka osiągnął ten wyczyn na poziomie trudności Hardcore. To pierwszy śmiałek na świecie, który dobił do tego poziomu!

Diablo III to nie jest trudna gra. Wystarczy wiele samozaparcia, zgrana ekipa i można śmigać na serwerach i miażdżyć demony. Dość szybko zainteresowani zdobędą 60 poziom doświadczenia, a późnienie mogą rozpocząć walkę o „Paragony”.

Śmiałek pewnie poświęcił na ten rekord mnóstwo godzin i miał tonę szczęścia – wyobrażacie sobie posiadanie 99 lvl Paragon i śmierć przez utratę połączenia? Chyba nie muszę Wam przypominać, że na trybie Hardcore każde pocałowanie podłogi jest równoznaczne z rozpoczęciem igraszek od początku.

Ja swoją zabawę z taką „hardcorową” rozgrywką zakończyłem jeszcze za czasów Diablo II – na 64 lvl moja Neostrada odmówiła posłuszeństwa… A ja akurat znajdowałem się w samym środku piekła (dosłownie i w przenośni). Po zrestartowaniu modemu, chciałem go wyrzucić przez okno.

Dobra, wracajmy do tematu wiadomości – zobaczcie jak Rosjanin (przypadek?) wbija 1000 Paragon w Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition

Źródło: http://www.vg247.com/2015/02/16/diablo-3-one-player-has-reached-paragon-level-1000-in-hardcore-without-dying/

Tagi: Blizzard diablo iii: reaper of souls - ultimate evil edition gameplay