Cyberpunk 2077 otrzyma grę planszową! Ruszyła strona na GameFound

Gry
781V
Cyberpunk 2077 - Gra Planszowa
Kajetan Węsierski | 23.03, 13:30

Trzeba przyznać, że ostatnimi czasy jesteśmy świadkami coraz częstszego przenoszenia gier wideo na wersję gier planszowych. Jasne - nie ma tu mowy o przekładzie jeden do jednego z pierwowzoru na nową wersję, ale bardzo łatwo jest bazować na różnego rodzaju założeniach i uniwersach, aby dostarczyć graczom coś nowego, a jednocześnie im znanego. Zresztą - nie brakuje przykładów, gdzie okazywało się to sporym sukcesem.

I choćby z tego względu pojawia się coraz więcej podejść do tego tematu. Nie tak dawno wyszło przecież ogłoszenie związane z grą planszową na bazie Dying Light 2, a tym razem przyszła pora na inną głośną marką od naszych rodzimych deweloperów - Cyberpunk 2077! Tak jest, w tygodniu pojawiła się oficjalna strona na Game Found, a także krótki teaser prezentujący podstawowe założenia, który możecie zobaczyć niżej.

Dalsza część tekstu pod wideo

Za stworzeniem projektu stanie Go On Board (pracowali też m.in. nad The Witcher: Old World, The Witcher: Path of Destiny, czy TITANS Board Game), a choć wciąż nie mamy jeszcze szczegółów bo sama kampania zbierania budżetu nie wystartowała, to według szczątkowych informacji, gra przeznaczona jest dla 1-4 graczy, a czas jednej rozgrywki powinien oscylować w okolicach 75 minut. Co więcej - dla tych, którzy zaobserwują, a później wpłacą odpowiednią kwotą, przygotowano specjalnego V z ostrzami! 

Zresztą, jeśli jesteście zainteresowani - zachęcam do zajrzenia na stronę (wystarczy kliknąć tutaj), a także obejrzenia wspomnianego wcześniej materiału wideo:

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Cyberpunk 2077.

Źródło: Game Found

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper