Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2015 17:30
Mass Effect 4 otrzyma tryb sieciowy
736V

Mass Effect 4 otrzyma tryb sieciowy

Pewnie nie będzie to dla większości z Was niespodzianką, ale dyrektor kreatywny Mass Effect 4 (tytuł roboczy) w pewien sposób potwierdził, że BioWare przygotowuje dla nas sieciowe przyjemności. Twórcy poszukują nowego pracownika, który nada kształt wariantowi rozgrywki. 

Chociaż o Mass Effect 4 (tytuł roboczy) nadal nie wiemy za wiele i żyjemy w sferze marzeń, domniemań i pragnień, to na 98% w tej produkcji znajdzie się tryb sieciowy.

Skąd takie przypuszczenia? Dyrektor kreatywny pozycji – Chris Waynn – opublikował na swoim Twitterze wiadomość, w której dość bezpośrednio wspomina o rozgrywce Online:

„Sprawy zaczynają być poważne i poszukujemy doskonałego producenta do kształtowania usług sieciowych w nowym Mass Effect.”

Wiadomość została upiększona odnośnikiem do witryny, na której wszystkie zespoły Electronic Arts poszukują pracowników.

Nie jest to sensacyjna wiadomość, ponieważ już Mass Effect 3 pozwolił nam na kooperacyjną zabawę z hordami nadciągających przeciwników, ale zawsze możemy marzyć o odrobinę poważniejszych zadaniach.

Jestem pewien, że wielu fanów tego uniwersum ucieszyłoby się na wiadomość o zdecydowanie rozbudowanym trybie sieciowym.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/02/12/bioware-job-listing-shows-multiplayer-to-make-a-return-in-the-next-mass-effect-title/

Tagi: BioWare chris waynn Electronic Arts mass effect 4