Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.02.2015 19:01
Obcy nie powiedział ostatniego słowa - nowy dodatek do Obcy: Izolacja dostępny
1112V

Obcy nie powiedział ostatniego słowa - nowy dodatek do Obcy: Izolacja dostępny

Od dzisiaj wszyscy miłośnicy chowania się po kątach mogą sprawdzić na własnej skórze najnowsze rozszerzenie do Alien Isolation (Obcy: Izolacja). Twórcy przygotowali nowe DLC i postanowili zaprezentować nam to wyzwanie na sporym fragmencie rozgrywki.

Lost Contact to czwarte DLC do Alien Isolation (Obcy: Izolacja), które od dzisiaj jest dostępne na wszystkich platformach – PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 i PC.

Dodatek pozwala zainteresowanym wcielić się w Axela, który musi poradzić sobie z dziesięcioma bardzo wymagającymi zadaniami. Bohater przemierza wąskie korytarze na nowej mapie, która jest oblężona przez wielu niebezpiecznych przeciwników.

W trakcie rozgrywki gracze otrzymają wyłącznie jedno życie, a deweloperzy przygotowali wiele różnorodnych celów. Po zakończeniu pojedynczego zadania zainteresowani otrzymają punkty i najlepsi odblokują nagrody. Zdobyte punkty można wymienić na niezbędne przedmioty, jednak w tej sytuacji zmniejsza się ostateczny wynik w rankingach.

Rozszerzenie jest częścią Przepustki Sezonowej, więc gracze, którzy posiadają Season Passa mogą pobrać nowe wyzwania za damo. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Creative Assembly dlc dodatek gameplay obcy Obcy: Izolacja Sega