Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.02.2015 16:04
Kontynuacja Titanfall trafi również na konsole Sony?
801V

Kontynuacja Titanfall trafi również na konsole Sony?

Kolejny raz otrzymujemy wiadomość, która sugeruje, że kontynuacja walk wielkich robotów od Respawn Entertainment trafi nie tylko na urządzenia Microsoftu. Blake Jorgenson, szef oddziału finansowego EA, wypowiedział się na temat Titanfall 2.

Nikt nie powinien wątpić, że Titanfall tuż po premierze zyskał wielu fanów na całym świecie i zebrał wiele pozytywnych opinii.

Nie możemy również zapomnieć jednego – gra nie osiągnęła satysfakcjonujących wyników i już kilka tygodni po premierze przedstawiciele Electronic Arts głośno wypowiadali się o tym, że nie wydanie pozycji na „innych urządzeniach” było błędem.  

Z tego powodu od wielu miesięcy pojawiają się domniemania, według których kontynuacja pozycji Respawn Entertainment trafi również na urządzenia Sony.

Jorgenson wypowiedział się w poniedziałek na temat kontynuacji pozycji i wspomniał, że tytuł „prawdopodobnie” nie będzie dostępny na jednej platformie. Wypowiedź jest odrobinę dziwna, ponieważ Titanfall trafił nie tylko na Xboksy, ale prawdopodobnie przedstawiciel Elektroników miał na myśli konsole.

"W zeszłym roku gra wyszła jedynie na Xboksy. W przyszłości, chociaż aktualnie jeszcze nic oficjalnego nie ogłosiliśmy, będziemy mieć kolejną grę z serii Titanfall. Będzie ona prawdopodobnie większym tytułem, który wykroczy poza jedną platformę. Myślę, że to pozytywna wiadomość dla nas."

Oczywiście na konkrety musimy zaczekać. 

Źródło: http://www.videogamer.com/xboxone/titanfall/news/titanfall_2_all_but_confirmed_for_ps4.html

Tagi: