Wiedźmin i Cyberpunk 2077 otrzymają nowe produkty. Fani nie kryją zadowolenia

Gry
2819V
Wiedźmin Cyberpunk
Iza Łęcka | 08.03, 12:35

CD Projekt RED w najbliższym czasie nie zaoferuje graczom kolejnych wielkich przygód, lecz nie jest żadną tajemnicą, że przedsiębiorstwo może zarabiać na posiadanych IP. Ogłoszono wielką współpracę z Insert Coin.

Trwają prace nad pierwszą częścią z nowej trylogii Wiedźmina, a jednocześnie w Stanach Zjednoczonych został utworzony drugi oddział studia, który zajmie się rozwojem nowej gry w uniwersum Cyberpunka. Na premiery wielkich produkcji musimy zaczekać, ale wiele na to wskazuje, że CD Projekt nie pozwoli nam o nich zapomnieć – i nie mam na myśli tylko ostatniej aktualizacji dodanej do gry.

Dalsza część tekstu pod wideo

CD Projekt RED nawiązał współpracę z Insert Coin, firmą, która zajmie się przygotowaniem zestawu produktów z Wiedźmina oraz Cyberpunka 2077.

Insert Coin specjalizuje się w tworzeniu ubrań dla graczy, które odznaczają się jakością i przemyślaną techniką wykonania – w tym wypadku klienci nie otrzymują odzieży, która po kilku praniach nie nadaje się do użycia, a porządne i dobrze wykonane produkty.

Z Insert Coin współpracują największe studia na świecie, a w ofercie przedsiębiorstwa znajdziecie ubrania między innymi z Death Stranding, Diablo 4, Mass Effecta, Yakuzy, Hi-Fi Rush czy innych dużych IP.

Gracze nie kryją zadowolenia z tej współpracy, ponieważ Insert Coin wywiązuje się z zadania i tworzy solidną odzież charakteryzującą się wzorami i wykonaniem, a także doborem porządnych materiałów.

Pod wiadomościami o rozpoczęciu projektu przez CD Projekt RED i Insert Coin można przeczytać wiele pozytywnych opinii, a klienci nie ukrywają, że czekają już na przedstawienie całej kolekcji. Jeśli należycie do grona fanów wspomnianych IP, to lepiej wypatrujcie kolejnej informacji z ofertą produktów.

Źródło: InsertCoinTees

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper