Suicide Squad w pierwszej promocji na PlayStation Store! Gra z aż 40% rabatem po miesiącu od premiery

Gry
1376V
Suicide Squad: Kill the Justice League na nowym ujęciu z gry. Twórcy zapraszają na pokaz
Iza Łęcka | 07.03, 08:23

Najnowszy tytuł opracowany przez Rocksteady Studios najwyraźniej nie jest aż tak często wybierany przez graczy. Zaledwie po miesiącu od debiutu rozbudowane wydanie gry trafiło do Oferty Tygodnia na PlayStation Store.

Suicide Squad: Kill The Justice League zostało udostępnione na rynku 2 lutego, debiutując wyłącznie na PlayStation 5, Xboksach Series X|S i komputerach osobistych. Już podczas kampanii promocyjnej, po opóźnieniach i przedłużających się pracach nad wdrożeniem jak najbardziej angażującego doświadczenia, było jasne, że zespół będzie musiał się mierzyć z nie lada wyzwaniem. Bardzo stonowane przyjęcie potwierdziły niezbyt entuzjastyczne oceny oraz fakt, że kooperacyjna propozycja nie cieszy się takim uznaniem jak wcześniejsze projekty doświadczonego studia – średnia na poziomie 59% nie zachęca do rozgrywki.

Dalsza część tekstu pod wideo

Rocksteady Studios ma obecnie spory problem, gdyż ich najnowsze "dzieło" to gra-jako-usługa, która zgodnie z założeniami będzie rozwijana przez wiele miesięcy po premierze. Deweloperzy jeszcze w marcu rozpoczną 1. sezon rozgrywek, a na serwery trafi Joker. To wszystko sprawia, że wydawca powinien postawić na nagłośnienie tytułu, również poprzez obniżki.

Po zaledwie miesiącu od debiutu Suicide Squad: Kill The Justice League trafiło do pierwszej promocji na PlayStation Store! Edycja Deluxe gry jest dostępna z aż 40% rabatem.

Klienci, zamiast płacić 469 zł, mogą otrzymać grę za 281,40 zł – tym samym na standardowe wydanie trzeba przeznaczyć znacznie więcej (349 zł).

Edycja Deluxe, oprócz pełnej wersji gry, posiada także stroje Ligi Sprawiedliwości, 3 Osławione bronie Black Maska, złote lalki uzbrojenia Legionu, 1 Żeton Przepustki Bojowej i próbki koloru „Bez obrazy”.

Zamierzacie skorzystać z oferty?

Źródło: PlayStation Store

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper