Pathfinder: Gallowspire Survivors wychodzi ze Wczesnego Dostępu. Gra zadebiutuje w przyszłym miesiącu

Gry
1268V
Pathfinder: Gallowspire Survivors
Kajetan Węsierski | 02.03, 13:30

Słyszeliście kiedyś o Pathfinder: Gallowspire Survivors? To stosunkowo niewielki tytuł od BKOM Studios, który od września ubiegłego roku funkcjonuje we Wczesnym Dostępie na Steam. I na pewno nie można tu mówić o wielkim sukcesie w kontekście ocen, albowiem dotychczas gra doczekała się blisko 400 recenzji, spośród których zaledwie 63% ma wydźwięk pozytywny. Wiele wskazuje więc na to, że samo uniwersum Pathfindera to za mało.

Niemniej, twórcy nie zamierzają rezygnować i planują walczyć o lepszy odbiór - a w tym zdecydowanie może pomóc wyjście z fazy Early Access i pełnoprawne wydanie gry. Jak się okazuje, wcale nie trzeba na ten moment długo czekać, albowiem zgodnie z niedawnym ogłoszeniem, pozycja ukaże się w wersji 1.0 już 4 kwietnia tego roku! Oznacza to, że deweloperzy dają sobie miesiąc na ostatnie szlify.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jeśli natomiast chodzi o samą grę, mamy w tym przypadku do czynienia z tytułem, który w kontekście rozgrywki mocno przypomina Vampire Survivors. Wybieramy jednego z trzech bohaterów (różniących się klasą i umiejętnościami), a następnie przedzieramy się przez kolejne poziomy tytułowej wieży, aby ostatecznie zmierzyć się z bossem i pokazać mu, gdzie raki zimują. A wszystko oczywiście, jak już wspomniałem, inspirowane światem Pathfindera. Sprawdźcie zwiastun!

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper