Pathfinder: Gallowspire Survivors

Pathfinder: Gallowspire Survivors

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bkom Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji,   Roguelike
Premiery
Świat:
14.09.2023
Europa:
14.09.2023
Producent:
Bkom Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji,   Roguelike
Premiery
Świat:
14.09.2023
Europa:
14.09.2023

Pathfinder: Gallowspire Survivors - opis gry

Pathfinder: Gallowspire Survivors to gra action-RPG z elementami roguelike wyprodukowana i wydana przez BKOM Studios. Tytuł ukazał się na PC.

Fabuła - Pathfinder: Gallowspire Survivors

Dalsza część tekstu pod wideo

Fabuła nie jest główną atrakcją Pathfinder: Gallowspire Survivors. Akcja gry rozgrywa się w uniwersum Pathfinder. Główne założenie fabuły i rozgrywki polega na wspięciu się na szczyt Gallowspire, legendarnej wieży ciemności, gdzie rodzi się zło zagrażające całemu światu. Do wyboru mamy trzy klasy postaci różniące się wyposażeniem i zdolnościami: wojownik, łotr i mag.

Rozgrywka - Pathfinder: Gallowspire Survivors

Produkcja BKOM Studios to gra action-RPG z rozgrywką inspirowaną Vampire Survivors. Schemat zabawy jest następujący: na każdym piętrze dungeona zadaniem naszej postaci jest rozprawić się z pewną liczbą przeciwników. Jeśli nam się to uda, będziemy mogli przejść dalej. Starcia rozgrywają się w czasie rzeczywistym, ale nad podopiecznym mamy ograniczoną kontrolę, ponieważ atakuje on sam. Pokonani pozostawiają po sobie skrzynie ze skarbami i doświadczenie. Po uporaniu się z trzema piętrami lochu stajemy natomiast do walki z bossem.

Dzięki zdobywanemu doświadczeniu możemy rozwijać zdolności postaci. Oprócz tego ciułamy też złoto, za pomocą którego ulepszamy zdobyczne mikstury. Ich właściwości mogą być różne, np. pozwalać nam ziać ogniem przez pewien czas.

Wideo - Pathfinder: Gallowspire Survivors

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper