PS Plus na marzec 2024 oficjalnie! Sony ujawnia kapitalne tytuły na nadchodzący miesiąc!

Gry
17088V
PS Plus Premium i PS Plus Extra
Łukasz Musialik | 28.02, 17:33

Sony ogłosiło dzisiaj listę gier, które będą dostępne dla subskrybentów PS Plus w marcu 2024 roku. Wśród nich znajduje się Sifu, nowa gra akcji od francuskiego studia Sloclap, twórców Absolver. 

Sifu (gra, o której informowaliśmy wczoraj) to opowieść o zemście i sztukach walki, w której gracz wciela się w ucznia kung-fu, który musi stawić czoła zabójcom swojej rodziny. Gra ma zaskakujący mechanizm starzenia się bohatera, który za każdym razem, gdy umiera, wraca do życia starszy i mądrzejszy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Oprócz Sifu, subskrybenci PS Plusa będą mogli pobrać i zagrać w dwie inne gry, które cieszą się dużą popularnością wśród graczy — EA Sports FI 23, Hello Neighbor 2 i Destiny 2: The Witch Queen. Wygląda na to, że oferta PlayStation Plus na marzec, jaką przygotowało Sony, zaczyna się od atrakcyjnych i zróżnicowanych tytułów. A to dopiero początek miesiąca — warto też sprawdzić gigantyczną listę przecenionych tytułów

PS Plus Essential na marzec:

Wszystkie cztery gry będą dostępne dla abonentów PlayStation Plus od wtorku 5 marca do 1 kwietnia. Dodatkowo gracze The Finals otrzymają dodatek (S.O Sleek Bundle) w postaci 2 strojów wojskowych oraz nowych 12 skórek, zmieniających wygląd podstawowych broni w grze.

Gry z przedstawionej oferty będą dostępne do pobrania już 5 marca. Aby w nie zagrać, wystarczy mieć aktywną subskrypcję PS Plus, która kosztuje 37 zł za miesiąc, 100 zł za trzy miesiące lub 295 zł za rok. PS Plus daje także dostęp do gier online, zniżek w sklepie PlayStation Store i dodatkowej przestrzeni w chmurze na zapisywanie stanu gry.

undefined

Źródło: Sony

Komentarze (85)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper