PS3 z nieoczekiwaną aktualizacją systemu. Sony przypomniało sobie o PlayStation 3

Gry
15038V
PlayStation 3 aktualizacja
Iza Łęcka | 28.02, 09:34

Japoński producent nie zapomina o swojej starszej platformie i nieoczekiwanie wprowadza nową aktualizację systemu. PlayStation 3 doczekało się świeżutkiego pakietu plików.

Od wczoraj uwaga wielu graczy zwrócona jest w kierunku Sony Interactive Entertainment – i to w złym tego słowa znaczeniu. Przedsiębiorstwo odpowiedziało na bieżącą sytuację rynku, zrewidowało sposób działania i zapowiedziało zwolnienia aż 900 pracowników. Wśród nich nie zabrakło deweloperów od najpopularniejszych studiów, które odpowiadają za ostatnie hity PlayStation. Pewne zmiany szykują się także na starszym sprzęcie Japończyków.

Dalsza część tekstu pod wideo

Nieoczekiwanie PS3 otrzymało nowy firmware – kilkanaście godzin temu Sony potwierdziło wypuszczenie aktualizacji o numeracji 4.91, która wymaga około 200 MB wolnego miejsca na dysku.

Gracze korzystający z PlayStation 3 nie powinni jednak oczekiwać drastycznych udogodnień podczas rozgrywki na konsoli siódmej generacji – najnowsze pliki koncentrują się na dobrze już znanej „poprawie wydajności systemu” i zapewne dotyczą nowych zabezpieczeń.

Wersja 4.91

Ta aktualizacja oprogramowania systemowego poprawia wydajność systemu.

Gracie jeszcze na PlayStation 3?

Przypomnijmy jednak, że Sony pracuje także nad nowym firmware do PS5. Na początku miesiąca zapowiedziano testy nowych funkcji, z którymi zapoznają się już gracze. Udogodnienia mają dotyczyć kontrolera DualSense, Share Screen i regulacji jasności wskaźnika zasilania PS5.

PS3 aktualizacja

Źródło: X: Wario64

Komentarze (136)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper