Xbox Game Pass w marcu 2024. Znamy pierwsze pięć tytułów, które trafią do usługi Microsoftu! 

Gry
6883V
Xbox Game Pass
Łukasz Musialik | 23.02, 21:39

Xbox Game Pass to usługa subskrypcyjna, która oferuje ponad 100 gier do pobrania i grania za jedną relatywnie niewielką opłatą. W 2024 roku usługa ta zaskakuje swoich użytkowników częstymi i atrakcyjnymi nowościami, w tym wieloma grami dostępnymi od dnia premiery. Co czeka nas w marcu 2024?

Już teraz wiemy o pięciu grach, które dołączą do Xbox Game Pass w marcu 2024. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Xbox Game Pass marzec 2024 roku

  • Warhammer 40,000: Boltgun - strzelanka w stylu retro, osadzona w mrocznym świecie Warhammera. Gra zadebiutuje na Xbox Game Pass 5 marca 2024.
  • Lightyear Frontier - symulator rolniczy w kosmosie, w którym możemy eksplorować i kolonizować obce planety. Gra zadebiutuje na Xbox Game Pass 19 marca 2024.
  • MLB The Show 24 - najnowsza odsłona popularnej serii gier baseballowych. Gra zadebiutuje na Xbox Game Pass 19 marca 2024.
  • Diablo 4 - długo wyczekiwana kontynuacja kultowej serii gier akcji RPG od Blizzarda. Gra zadebiutuje na Xbox Game Pass 28 marca 2024, w tym samym dniu co na innych platformach.
  • Open Roads - przygodowa gra narracyjna o podróży matki i córki, która to odkrywa rodzinne sekrety. Gra zadebiutuje na Xbox Game Pass 28 marca 2024.

To jednak nie wszystko, co czeka nas w marcu 2024. W ciągu najbliższych tygodni Microsoft powinien ogłosić pełną listę gier, które dołączą do Xbox Game Pass w tym miesiącu. Możemy się spodziewać, że będą to zarówno starsze tytuły, jak i nowości. Warto też pamiętać, że niektóre gry będą dostępne tylko na konsoli, inne tylko na PC, a jeszcze inne na obu platformach i w chmurze.

Xbox Game Pass to usługa, która stale się rozwija i zaskakuje. W 2024 roku możemy się spodziewać wielu ciekawych gier, takich jak Avowed, Hollow Knight: Silksong czy Senua’s Saga: Hellblade 2. Jeśli jeszcze nie jesteś użytkownikiem Xbox Game Pass, to może warto się zastanowić nad subskrypcją. 

Źródło: Xbox

Komentarze (84)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper