Epic Games Store z kolejną darmową grą. Tytuł wyciekł przed ogłoszeniem

Gry (plotka)
3532V
Epic Games
Mateusz Kucharski | 22.02, 14:09

Epic Games przyzwyczaiło nas do swojego cyklicznego rozdawania gier. Wszystkie osoby, które posiadają konto w ich sklepie, mogą bez jakichkolwiek opłat pobrać określony tytuł. Czasami jednak nazwa gry, jaka pojawi się w ofercie, wycieka przed oficjalnym ogłoszeniem.

Billbil-kun, znany informator, który wielokrotnie potwierdzał rzetelność swoich źródeł napisał, jaka gra pojawi się w następnej ofercie od Epic Games. Firma odpowiedzialna za Fortnite chce zaoferować graczom Aerial Knight’s Never Yield. To gra opowiadająca historię Wally'ego, który odkrył dowody mogące na zawsze zmienić jego miasto. Jest to niewielka produkcja zrealizowana w formie dynamicznego auto-runnera.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak wskazuje billbil-kun, gra będzie dostępna od 29 lutego. Promocja będzie trwać do 7 marca, więc gracze, tak jak zawsze, będą mieli tydzień na odebranie darmowej kopii gry. Billbil-kun rzadko się myli, a jego informacje odnośnie gier dostępnych na przykład w abonamencie PlayStation Plus niemal zawsze się potwierdzają.

Zanim jednak Aerial Knight’s Never Yield stanie się dostępne, gracze będą mogli najpierw odebrać Super Meat Boy Forever (22 lutego - 29 lutego).

Źródło: Twitter/X

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper