Final Fantasy VII Rebirth i ostrzeżenia przed spoilerami. Square Enix prosi o „szanowanie innych graczy”

Gry
687V
Final Fantasy VII Rebirth
Iza Łęcka | 22.02, 12:23

Czekacie na najnowszą część odświeżenia Final Fantasy VII? Japońscy twórcy skierowali właśnie wiadomość, w której przestrzegają przed stosowaniem wytycznych na temat udostępniania materiałów z pozycji i wspominają o zdradzaniu ważnych fabularnych wątków.

Final Fantasy VII Rebirth jest jedną z najgłośniejszych premier lutego, a Square Enix oraz PlayStation coraz mocniej promują tytuł. Od wczoraj możemy sprawdzić najnowszą i ulepszoną wersję demonstracyjną, która pozwala nam nieco więcej eksplorować świat gry. Deweloperzy mają jednak do przekazania bardzo niepokojącą wiadomość.

Dalsza część tekstu pod wideo

Square Enix ostrzega przed spoilerami z Final Fantasy VII Rebirth. W najnowszej wiadomości studio po raz kolejny informuje o szanowaniu innych graczy i wprowadzaniu powiadomień o możliwych spoilerach przed materiałami pokazującymi najnowszą część odrestaurowanej trylogii.

Tetsuya Nomura, reżyser gry, podkreśla, że całemu zespołowi zależy na dzieleniu się wrażeniami z rozgrywki, lecz dla każdego sympatyka serii będzie ważne samodzielne poznanie produkcji – szczególnie że już w Final Fantasy VII Remake mogliśmy doświadczyć wielu zmian względem oryginału.

Do premiery FINAL FANTASY VII REBIRTH pozostało już tylko siedem dni. Nasze wytyczne dotyczące transmisji na żywo i udostępniania treści zostały już ogłoszone, ale pozwolę sobie ponownie przekazać tę ważną prośbę.

Publikując w mediach społecznościowych i serwisach do udostępniania materiałów wideo wszystko, co jest mocno związane z fabułą gry, prosimy o umieszczanie ostrzeżeń o spoilerach, aby nie wpływać na wrażenia osób, które jeszcze nie zagrały w grę. Byłbym również bardzo wdzięczny, gdybyś mógł powstrzymać się od używania jakichkolwiek scen z tych kluczowych części historii w swoich miniaturach wideo.

Celowo nie ograniczyliśmy funkcji "nagrywania" i "udostępniania" dla żadnych obszarów w FINAL FANTASY VII REBIRTH, ponieważ chcemy, abyście mogli dzielić się i komentować swoje wrażenia z rozgrywki. Mimo to zwracam się z prośbą o szacunek dla wszystkich graczy, którzy chcą uniknąć spoilerów, dopóki osobiście nie ukończą fabuły.

W najbliższych dniach możemy spodziewać się licznych materiałów z tytułu zmierzającego na PS5, dlatego uważajcie na wszelkie nieprzyjemne niespodzianki w mediach społecznościowych.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Final Fantasy VII Rebirth.

Źródło: X: Square Enix

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper