Demo Final Fantasy VII Rebirth rozbudowane i ulepszone. Gracze mogą sprawdzić nową przygodę

Gry
1518V
Final Fantasy VII Rebirth
Iza Łęcka | 21.02, 13:09

Square Enix wsłuchało się w opinie zwrotne graczy i zdecydowało się poprawić wycinek kolejnej nadciągającej części remake'u Final Fantasy VII. Zespół nieco zaszalał, rozbudowując demo i zapewniając nowy wycinek gry.

Sony i Square Enix chętnie ze sobą współpracują – producent PlayStation czerpie garściami z możliwości zespołów twórców Final Fantasy i ochoczo wykupuje nowe projekty Japończyków na wyłączność. Choć w zeszłym roku mogliśmy mówić o swego rodzaju wpadce z Forspoken, produkcje z serii Final Fantasy rządzą się nieco innymi prawami.

Dalsza część tekstu pod wideo

Final Fantasy VII Rebirth jest tego idealnym przykładem – choć tytuł zapowiada się na jedną z najlepszych gier 2024 roku, to obecnie zmierza wyłącznie na PS5.

Square Enix wydaje się jak najbardziej spokojne o efekt końcowy prac deweloperów – na początku miesiąca ekipa wydała wersję demonstracyjną gry, natomiast na PlayStation Store właśnie pojawiło się nowe demo.

We fragmencie twórcy zaoferują ulepszony tryb wydajnościowy, który trafi także do pełnej wersji gry, co więcej, dodali nową zawartość.

Japończycy zaoferowali tym razem nowy wycinek opowieści, który pozwoli zasmakować w otwartym świecie. Square Enix już jakiś czas temu przekazało, że druga część odrestaurowanej trylogii Final Fantasy VII zapewni ogromną mapę, w której znajdziemy całą masę zadań i dodatkowych aktywności.

Ulepszone demo Final Fantasy VII Rebirth właśnie zadebiutowało na PlayStation Store.

Aktualizacja wersji demonstracyjnej Final Fantasy VII Rebirth jest już dostępna!

Doświadcz więcej gry w "Dawn of a New Era", osadzonej na otwartym obszarze w pobliżu Junon, która zawiera zawartość unikalną dla wersji demonstracyjnej. Aktualizacja poprawia również jakość grafiki w trybie wydajności. #FF7R

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Final Fantasy VII Rebirth.

Źródło: PlayStation Store

Komentarze (135)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper