Borderlands na klimatycznym porównaniu z grami. Film zapoczątkuje Borderlands Cinematic Universe

Filmy/seriale
724V
Borderlands
Iza Łęcka | 22.02, 13:10

Film „Borderlands” jest już coraz bliżej premiery. Po wczorajszej publikacji trailera spójrzmy na najnowsze materiały porównujące oryginalną serię do kinowego widowiska.

Kampania marketingowa „Borderlands” ruszyła z kopyta. Po licznych teaserach pod postacią nowych plakatów doczekaliśmy się pierwszego naprawdę elektryzującego zwiastuna, który jest przedsmakiem do całego widowiska opracowywanego we współpracy z Gearbox Software. Choć swego czasu docierały do nas niepokojące informacje o projekcie, debiut w kinach staje się faktem i jest zaplanowany na 9 sierpnia.

Dalsza część tekstu pod wideo

Najnowszy materiał koncentruje się na podobieństwie filmu do oryginalnej serii oraz smaczkach, jakie twórcy zawarli na najnowszym zwiastunie. Trzeba przyznać, że zarówno bohaterzy, pokazana scenografia, jak i drobne Easter Eggi zwiastują całkiem przyjemny seans – oby całe widowisko okazało się solidną produkcją, która usatysfakcjonuje fanów marki rozwijanej przez Gearbox.

Randy Pitchford dzieli się kilkoma ukrytymi szczegółami, które mogliście przeoczyć w zwiastunie Borderlands #IGNFanFest

W „Borderlands” występują między innymi Cate Blanchett, Ariana Greenblatt, Jamie Lee Curtis, Kevin Hart oraz Jack Black, którzy wcielają się w głównych bohaterów. Kostiumolodzy oraz makijażyści napracowali się, by odmienić wygląd aktorów i jak najdokładniej odtworzyć wygląd postaci z gry.

Co więcej, Randy Pitchford, prezes Gearbox Software, zapowiedział, że widowisko nie jest związane z pierwszą czy drugą odsłoną Borderlands, natomiast będzie pierwszą częścią całej kinowej serii – ponownie wspomniano o planach na Borderlands Cinematic Universe, które ma przenieść szaloną serię na wielki ekran.

To nie jest Borderlands 1, to nie jest Borderlands 2... Zobaczysz kilka postaci z różnych części tego, co możesz znać z gier wideo.

Źródło: X: IGN/ 2K

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper