Oficjalny zwiastun filmu Borderlands! Dużo akcji i humoru — filmowa adaptacja gry wygląda fantastycznie!

Filmy/seriale
2300V
Borderlands
Łukasz Musialik | 21.02, 18:32

Filmowa adaptacja popularnej gry Borderlands pojawiła się na pierwszym zwiastunie. Możemy w nim zobaczyć gwiazdorską obsadę, w skład której wchodzą Cate Blanchett, Jamie Lee Curtis, Kevin Hart i inni. Zwiastun został opublikowany dosłownie kilkanaście minut temu przez Lionsgate Movies.

Już od pierwszych sekund widać, że będzie to jeden z lepszych filmów, jakie zmierzają w tym roku do kin! W tym prawie 3-minutowym zwiastunie, nafaszerowanym akcją i dobrym humorem, możemy zobaczyć znane nam postacie z gry, takie jak Lilith, Roland, Tiny Tina, Claptrap i Krieg.

Dalsza część tekstu pod wideo

Borderlands

Oparty na serii gier o tym samym tytule, Borderlands opowiada historię obcej wyjętej spod prawa Lilith (Cate Blanchett), poszukiwanej kobiety z planety Pandora. Lilith powraca do swoje rodzinne strony w poszukiwaniu legendarnego skarbca. Ale nawet ona wie, że dokonanie tego w pojedynkę byłoby bardzo trudne, dlatego najlepszym sposobem na odnalezienie skarbu będzie skompletowanie odpowiedniej drużyny.

Film jest reżyserowany przez Eli Rotha, znanego z takich filmów jak Bękarty Wony czy Idol. Zresztą sami spójrzcie na zwiastun — czy nie zapowiada się świetnie? Premiera zaplanowano na 9 sierpnia 2024 roku.

Źródło: YouTube

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper