Aquaman 2 już wkrótce w HBO Max w Polsce. Znamy oficjalną datę premiery

Filmy/seriale
4059V
Aquaman i Zaginione Królestwo (2023)
Iza Łęcka | 21.02, 10:34

„Aquaman i Zaginione Królestwo” jest kolejną dużą, kinową produkcją zmierzającą do platformy streamingowej HBO. Polski oddział serwisu potwierdził datę udostępnienia filmu w naszym kraju.

Dodawanie najgłośniejszych produkcji wielkich wytwórni do katalogu platform streamingowych jest jednym z czynników, który może zachęcać nowych widzów do subskrypcji. Jeszcze kilka dni temu była to wyłącznie plotka, tymczasem możemy szykować się na atrakcje pełne głębin i morskich stworzeń. „Aquaman i Zaginione Królestwo” już w przyszłym tygodniu zadebiutuje na serwerach HBO Max.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wcześniejsze doniesienia wskazywały, że nowa opowieść z Jasonem Momoą w roli głównej miała trafić do HBO Max w przyszłym miesiącu, tymczasem możemy przekazać ostateczną datę premiery – „Aquaman i Zaginione Królestwo” zadebiutuje w streamingu już 27 lutego.

Jest to dobra wiadomość dla widzów, którzy w zeszłym roku nie zdecydowali się na seans i opuścili wizytę w kinie – teraz widowisko zobaczycie na kanapie w domowym zaciszu i o najdogodniejszej porze.

„Aquaman i Zaginione Królestwo” wygenerował 424 mln dolarów w box office i zakończył dotychczasowe DC Extended Universe. Obecnie James Gunn pracuje nad rozwojem nowego uniwersum DC, które zostanie zapoczątkowane widowiskiem w reżyserii uznanego twórcy – „Superman: Legacy” zadebiutuje 11 czerwca 2025 roku.

Źródło: X: josephinaola

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper