Assassin’s Creed Mirage z „ostatecznym testem Asasyna”. Oczekiwany tryb, nowy wróg oraz inne nowości

Gry
2286V
Assassin's Creed Mirage
Iza Łęcka | 20.02, 13:16

Najnowsza przygoda z uniwersum skrytobójców otrzyma najnowszy patch, dzięki któremu gracze podejmą się nowych aktywności. Dodano tryb permadeath, będący ostatecznym wyzwaniem dla Basima, oraz wiele innych elementów.

Assassin's Creed Mirage zadebiutowało na początku października i już po kilku dniach Ubisoft pochwalił się „największą premierą” na obecnej generacji. Studio zmieniło dotychczasową formułę, tworząc mniejszy tytuł, który regularnie otrzymuje poprawki. Pod koniec roku do produkcji dodano Nową Grę+ oraz szereg usprawnień (w tym poprawki graficzne oraz szybszy parkour), natomiast obecnie przyszedł czas na następne nowości.

Dalsza część tekstu pod wideo

Ubisoft dzięki aktualizacji o numerze 1.0.7 wprowadza do Assassin's Creed Mirage wyzwanie Full Synchronization Challenge, w ramach którego sprawdzimy oczekiwany tryb permadeath, określany przez deweloperów mianem „ostatecznego testu umiejętności Asasyna”. Jeśli Basim zginie lub popełni jakiś nielegalny czyn, na przykład zabije cywila, zostanie odłączony od animusa.

Kiedy Basim desynchronizuje się z animusem, zamiast zwykłego ekranu ładowania, pojawia się nowy ekran pokazujący statystyki czasu gry, całkowitą liczbę konfliktów, przyczynę śmierci, liczbę zabitych wrogów, rangę zabójcy i wybrany poziom trudności.

Nie ma drugiej szansy - twój plik zapisu zostanie trwale usunięty, więc doskonal swoje umiejętności, aby utrzymać Basima przy życiu!

Najnowszy tryb można poznać, wybierając trzy warianty trudności – łatwy, normalny i trudny – a za każdy z nich otrzymamy stosowne nagrody. Na graczy czeka emblemat, strój oraz dodatkowe barwniki. To jednak nie koniec zmian, bowiem deweloperzy z Ubisoftu dodali opcję transmogryfikacji.

W Assassin's Creed Mirage spotkamy na ulicach Bagdadu nowego, specjalnego zabójcę, a Ubisoft zachęca do dzielenia się materiałami z tego spotkania. Najnowsza aktualizacja zajmuje od około 1,94 GB (na PS5) do nawet 5,31 GB (na PS4) i zmierza na konsole PlayStation, Xboksy oraz PC.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Assassin's Creed Mirage.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper