Assassin's Creed Mirage już z trybem New Game Plus. Lepsza grafika i szybszy parkour w patchu 1.0.6

Gry
2000V
Mirage
Bartosz Dawidowski | 12.12.2023, 09:58

Ubisoft zdążył zapewnić nam nowe atrakcje w Assassin's Creed Mirage na święta Bożego Narodzenia. W grze jest już dostępna aktualizacja 1.0.6.

Co nowego wprowadza pakiet plików oznaczony kodem 1.0.6 i zajmujący ok. 4,8 GB na XSX/PC i 2 GB na PS5? Przede wszystkim to obiecywany tryb rozgrywki New Game Plus. Moduł pozwala na rozpoczęcie przygody od nowa, ale z zachowaniem wszystkich zdolności oraz sprzętu/kostiumów. Mamy w New Game Plus możliwość całkowitego pominięcia prologu i rozpoczęcia przygody bezpośrednio w Bagdadzie. Za zabawę w trybie New Game Plus otrzymamy nagrodę w postaci stroju Bayeka z Assassin's Creed Origins.

Dalsza część tekstu pod wideo

Ubisoft informuje również o ulepszeniach w parkourowych akcjach Basima. Deweloperzy podnieśli zasięg pewnych akcji, dzięki czemu główny bohater może przeskakiwać na większe odległości i docierać do wyższych punktów szybciej.

Francuska firma poprawiła również szereg bugów oraz wprowadziła "różne ulepszenia graficzne w zakresie VFX i wykonania środowiska". To m.in. poprawa wyświetlania odzienia NPC-ów i załatanie błędów detekcji kolizji. Kompletny spis poprawek czeka na was tutaj.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Assassin's Creed Mirage.

Źródło: https://www.ubisoft.com/en-us/game/assassins-creed/mirage/news-updates/4UzQJUuGCKPnC3CIUwgi5G/ac-mirage-title-update-106-release-notes

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper