Nintendo Direct potwierdzony! Branża oczekuje prezentacji gier Xboksa

Gry
2307V
Nintendo Direct
Iza Łęcka | 20.02, 07:36

W tym tygodniu odbędzie się Nintendo Direct Partner Showcase, który może okazać się niezwykle interesującym wydarzeniem. Dziennikarze oraz gracze oczekują, że właśnie podczas pokazu zobaczymy pierwsze gry first-party Microsoftu zmierzające na Nintendo Switcha.

Jeff Grubb w zeszłym tygodniu informował, że Nintendo chciało zorganizować Nintendo Direct w drugiej połowie tygodnia, lecz plany Japończyków uległy zmianie przez transmisję giganta z Redmond. Nie brakowało głosów, że do prezentacji miałoby dojść po zakończeniu imprezy amerykańskiej korporacji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Tak się jednak nie stało, a ostatecznie Nintendo Direct Partner Showcase odbędzie się 21 lutego o godzinie 15:00. Jak sama nazwa wskazuje, japoński producent tym razem skupi się na grach third-party, w związku z czym sporo mówi się o nadciągających ogłoszeniach.

Nintendo Direct Partner Showcase będzie trwać 25 minut i skupi się na produkcjach, które zadebiutują w pierwszej połowie 2024 roku. Big N zapowiedziało bardzo ciekawą sytuację – w tym wypadku swobodnie przejrzymy materiał, ponieważ nie będzie to klasyczny live-stream, a firma opublikuje przygotowany wcześniej film.

Obserwatorzy branży są jednak przekonani, że Nintendo pokaże pierwsze gry Microsoftu, które zadebiutują na Nintendo Switchu – temat skomentował między innymi Tom Warren, czyli dziennikarz prezentujący wszystkie szczegóły zeszłotygodniowego pokazu Xboksa. Dziennikarz The Verge jako jedyny otrzymał możliwość przeprowadzenia wywiadu między innymi z Philem Spencerem na temat planów przedsiębiorstwa.

Nintendo Direct Partner Showcase odbędzie się oficjalnie 21 lutego o 6:00 PT / 9:00 ET / 2:00 UK. Spodziewam się, że dowiemy się tutaj, które z czterech gier Xboksa pojawią się na Switchu.

Jeff Grubb wskazuje, że na imprezie może pojawić się Pentiment.

Najbardziej czekam na przeprosiny od ludzi, którzy twierdzą, że po prostu wymyśliłem zmianę planów, aby się chronić, mimo że powiedziałem tylko, że słyszałem "połowa lutego". 

Ale Pentiment jest zapewne bardziej prawdopodobny.

Część graczy oczekuje daty premiery Hi-Fi Rush.

Data premiery Hi-Fi Rush już wkrótce.

Źródło: Nintendo / Tom Warren / Jeff Grubb / Okami13_

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper