Tomb Raider I-III Remastered wygląda fantastycznie! Porównanie gry z oryginałem oraz gameplay w 4K i 60 fps

Gry
9271V
Tomb Raider I-III Remastered vs oryginał
Iza Łęcka | 13.02, 07:29

Już w tym tygodniu powróci legendarna Lara Croft, natomiast jej trzy pierwsze przygody zostaną zaprezentowane w lepszej oprawie. Najnowsze porównanie pokazuje, co tak naprawdę oferuje zremasterowana edycja Tomb Raider.

W 2024 roku zagramy zapewne w wiele odświeżonych przygód, lecz dla wielu odbiorców nie będzie to zbyt dużym mankamentem, bowiem zdecydują się na powrót do znanych przygód. Studio Aspyr Media otrzymało za zadanie odrestaurowanie klasycznych opowieści o kultowej pani archeolog, a najnowszy materiał zachęca do powracających projektów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Tomb Raider I-III Remastered nie jest pełnym remakiem, który dostarczy całkowicie nowych doświadczeń. Głównym celem deweloperów było zaoferowanie fanom znanych atrakcji, choć trzeba przyznać, że zespół zajął się odpicowaniem dosłownie każdej sceny.

Aspyr Media już wcześniej zaprezentowało własną wizję na ten projektstudio chciało zachować ducha oryginału, ale jednocześnie poprawiło szereg kluczowych elementów produkcji. Grafika i udźwiękowienie to tak naprawdę dopiero początek, ponieważ w Tomb Raider I-III Remastered otrzymamy także dostęp do usprawnionego sterowania, bossowie otrzymali paski zdrowia, dorzucono tryb fotograficzny i mnóstwo pucharków.

Tomb Raider I-III Remastered zostało zbudowane na oryginalnym kodzie źródłowym, dlatego też podczas rozgrywki będziemy mogli przeskoczyć na oryginalne sterowanie oraz klasyczną grafikę.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (205)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper