Diablo 4: Gracze oburzeni na kosztowne mikrotransakcje. W tej cenie można już kupić Palworld!

Gry
2607V
Diablo 4 Blizzard
Łukasz Musialik | 12.02, 20:56

Diablo 4 jest kontynuacją kultowej serii, w której walczymy z hordami demonów. Gra oferuje wiele trybów rozgrywki, w tym sezonowe wyzwania i nagrody.

Jednak nie wszystko jest tak różowe, jakby się mogło wydawać. Diablo 4 zawiera mikrotransakcje (czyli możliwość kupowania dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze), których gracze nie mogą już ścierpieć. Niektóre z tych przedmiotów są naprawdę bardzo drogie, choć nie wpływają na rozgrywkę w żaden istotny sposób. Na przykład, Blizzard, twórca gry, sprzedaje zestaw kolorowych portali za 30 dolarów. Portale służą do szybkiego przenoszenia się między lokacjami w grze, a każdy kolor jest przypisany do innej klasy postaci.

Dalsza część tekstu pod wideo
20 USD za różne portale kolorystyczne? LMFAO Blizz!
przez u/Mwatki20 w diablo4

Gracze są oburzeni na taką cenę i uważają, że jest to wyzysk i chciwość ze strony Blizzarda. Na forum gry pojawiło się wiele negatywnych komentarzy i żartów na ten temat. Niektórzy gracze porównują cenę portali do ceny innych gier, takich jak Palworld, która kosztuje tyle samo. Inni zauważają, że za 30 dolarów można kupić wiele innych rzeczy - np. jedzenie, ubrania lub książki.

Blizzard nie skomentował jeszcze tej sytuacji i nie wiadomo, czy zmieni swoją politykę cenową. Możliwe, że firma liczy na to, że gracze będą chcieli się w jakiś sposób wyróżnić. Jednak wielu graczy zapowiada, że poprze wsparcia gry przez mikrotransakcje

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Diablo IV.

Źródło: gamesradar.com

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper