Kolejni twórcy zachwyceni z obecności w Xbox Game Pass. Studio It's Happening gotowe do konsolowej premiery

Gry
598V
Xbox Game Pass logo
Bartosz Dawidowski | 12.02, 11:09

Autorzy jednej z nadciągających gier, które wejdą już w dniu swojej premiery do Xbox Game Pass mocno chwalą system subskrypcji Microsoftu.

PlateUp! zadebiutowało w 2022 roku na PC, gdzie cieszy się wielką popularnością i wysoką estymą (średnia 95% na Steam). Już za kilka dni tytuł trafi też na konsole i od razu do Xbox Game Pass. Stanie się to 15 lutego 2024 r.

Dalsza część tekstu pod wideo

Deweloperzy PlateUp! podkreślają, że wprowadzenie gry na Xbox Game Pass było dla nich bardzo szybką i oczywistą decyzją. Deweloperzy są wdzięczni Microsoftowi, że wydawca zdecydował się z nimi współpracować.

Włączenie PlateUp! do Game Pass było dla mnie oczywistą decyzją. Game Pass to najlepszy sposób, aby jak największa liczba osób mogła doświadczyć gry. Odbiór, jaki spotkała się ona na PC, był przytłaczający pozytywny i mam nadzieję, że graczom konsolowym spodoba się tak samo jak naszym fanom na PC. Ogólnie rzecz biorąc, przeniesienie gry na konsolę Xbox przebiegło dość gładko. Tworząc moją następną grę, prawdopodobnie zrobiłbym kilka rzeczy inaczej, ale na szczęście nie było żadnych większych problemów!

Współpracuję z zespołem Game Pass od chwili premiery tej usługi i wielokrotnie sam widziałem korzyści płynące z posiadania gry w tym systemie. Bardzo nam zależy, aby gra trafiła w ręce jak największej liczby osób, więc Game Pass wydawał się naturalnym rozwiązaniem – i na szczęście Microsoft się zgodził. Byli niesamowicie pomocni, oferując wsparcie podczas tworzenia gry i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co gracze o tym myślą po premierze.

PlateUp!, które oferuje gameplay podobny do popularnej serii Overcooked trafi już 15 lutego na PS4/PS5, Switch oraz na XOne, Xbox Series X|S. Gra wejdzie w tym dniu do Xbox Game Pass.

Wcześniej obecność w Xbox Game Pass bardzo chwalili m.in. twórcy serii Dishonored oraz Pentiment.

Źródło: https://youtu.be/I0kmWq-Sz-w

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper