Kolejni twórcy gier chwalą Xbox Game Pass i wsparcie Microsoftu. "To dla nas zaszczyt"

Gry
904V
Xbox Game Pass
Bartosz Dawidowski | 22.05.2023, 12:49

Kolejni deweloperzy chwalą system subskrypcji Xbox Game Pass, dzięki któremu znacząco rozszerza się grono odbiorców danego tytułu - szczególnie w przypadku tytułów z mniejszym marketingiem i budżetem.

Do pochwał pod adresem Microsoftu oraz systemu Xbox Game Pass przyłączyli się deweloperzy niedawno wprowadzonego do dystrybucji Homestead Arcana (premiera odbyła się w kwietniu i gra od razu weszła do oferty Xbox Game Pass).

Dalsza część tekstu pod wideo

W wywiadzie udzielonym redakcji God is a Geek Zhgenghua Yang, prezes studia Serenity Forge, stwierdził, że system Xbox Game Pass bardzo pomógł w popularyzacji Homestead Arcana.

"Ogromnie doceniamy wsparcie ze strony zespołu Xbox Game Pass. Microsoft okazał się bezcennym partnerem dla studia Serenity Forge, nieustannie demonstrując zaangażowanie we wsparcie i promowanie gier indie, przy okazji pomagając w kiełkowaniu zróżnicowanych, ciekawych projektów. Współpraca z Xbox Game Pass dała nam szansę dotarcia do szerokiej publiczności, do osób, które normalnie pewnie nie zwiedziłyby świata Homestead Arcana. Wsparcie ze strony Microsoftu było niesamowite i muszę powiedzieć, że to dla nas zaszczyt, że możemy kontynuować u boku Microsoftu pracę przy kolejnych przedsięwzięciach" - powiedział prezes Serenity Forge.

Deweloper przedstawił przy okazji swoje plany dotyczące rozwoju i wsparcia Homestead Arcana.

 "Nasz projekt ma wielką skalę a został przygotowany przez mały zespół. Nadal pracujemy nad wieloma poprawkami, które opublikujemy w serii patchów. W przyszłości mamy też zamiar wzbogacić w pewien sposób gameplay z Homestead Arcana".

Wcześniej Xbox Game Pass chwalili mocno m.in. autorzy serii Dishonored, deweloperzy znakomitego Pentiment, którzy podkreślali, że ta oryginalna produkcja w ogóle by nie powstała bez Xbox Game Pass, oraz twórcy wysoko ocenianego, oferującego zwariowany humor, High on Life.

Źródło: https://www.godisageek.com/2023/05/homestead-arcana-interview-game-pass-has-allowed-us-to-reach-a-wider-audience/

Komentarze (65)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper