Physint to nowa gra Hideo Kojimy dla Sony. Japończyk rozwija next-genową produkcję

Gry
2750V
Hideo Kojima nowe IP
Wojciech Gruszczyk | 31.01, 23:56

Hideo Kojima pojawił się na State of Play, by potwierdzić, że pracuje już nad kolejną po Death Stranding 2 produkcją dla PlayStation. Japończyk szykuje zupełnie nowe IP, ale takie przyjemności potrzebują naprawdę sporo czasu.

Na State of Play mogliśmy dzisiaj zobaczyć pierwszy zwiastun z rozgrywkę Death Stranding 2, lecz Japończyk nie byłby sobą gdyby nie zaskoczył społeczności PlayStation. Choć dobrze wiemy, że jego studio pracuje także nad OD dla Microsoftu, dzisiejsze State of Play przyniosło zapowiedź całkowicie nowego projektu!

Dalsza część tekstu pod wideo

Hideo Kojima potwierdził, że nowa gra jest w fazie przygotowań, natomiast pełna produkcja rozpocznie się po dostarczeniu Death Stranding  2: On the Beach. Doświadczony twórca przyznał, że już od wielu lat współpracuje z Sony - najnowszy tytuł, który będzie szpiegowską grą akcji, będzie odznaczał się silną współpracą pomiędzy zespołami. 

Japończyk podkreślił, że za dwa lata będzie mógł świętować 40-lecie działalności, a nowa gra będzie „podsumowaniem jego kariery”. Obecnie trwają rekrutacje talentów na różne stanowiska.

Źródło: State of Play

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper