Suicide Squad: Kill The Justice League z zaskakująco krótką historią? Pierwszy gracz ukończył i ocenił grę

Gry
6337V
Suicide Squad: Kill the Justice League x Joker
Iza Łęcka | 30.01, 07:38

Nie musieliśmy czekać nawet pełnej doby od startu Wczesnego Dostępu najnowszego tytułu Rocksteady Studios, by pomimo ogromnych problemów i zamknięcia serwerów na kilka godzin, poznać czas rozgrywki. Jeden z odbiorców zakończył kampanię.

Wczoraj rozpoczął się Wczesny Dostęp do Suicide Squad: Kill The Justice League w pierwszym regionie, natomiast od dzisiaj do rozgrywki przystąpią osoby między innymi z Europy. Śmiałkowie wskoczą na serwery na 72 godziny przed premierą, a najnowsze doniesienia wskazują, że już ten czas wystarczy, by sprawdzić całą fabułę.

Dalsza część tekstu pod wideo

Twórcy zawartości od wczoraj pracują nad materiałami ze Suicide Squad: Kill The Justice League – wśród nich znalazł się także GamersPrey, który opublikował już cały walkthrough. Na jego kanale znajdziecie nie tylko gameplay koncentrujący się na fabule, ale także ujęcia z różnych starć z bossami. 

Pod jednym z filmów youtuber zdradził, że pełna rozgrywka bez edycji (materiał bez cięć) trwa zaledwie 8 godzin i 23 minuty... to dość rozczarowujący wynik, biorąc pod uwagę, że poprzednie gry Rocksteady Studios zajmowały więcej czasu.

GamersPrey ocenił produkcję na 6/10 – odejmując punkty za „rozczarowującą i dziwną fabułę”.

Warto jednak zwrócić uwagę, iż nawet jeśli youtuber skoncentrował się wyłącznie na głównym wątku i zapewne nie zaglądał do wielu dodatkowych miejsc, to możemy przypuszczać, iż tradycyjne ukończenie gry zajmie 10-12 godzin. To i tak nie jest najlepszy wynik doświadczonego studia.

Dla porównania - Batman: Arkham Knight mogliśmy ukończyć w 16-17 godzin, Batman: Arkham City w 13-14 godzin, natomiast Batman: Arkham Asylum w 11 godzin.

Źródło: GamersPrey

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper