The Last of Us – 2. sezon z nowymi reżyserami. Twórcy Sukcesji i Lokiego w ekipie

Filmy/seriale
525V
The Last of Us recenzja
Wojciech Gruszczyk | 26.01, 19:14

HBO skompletowało twórców, którzy zasiądą za kamerą 2. sezonu „The Last of Us”. Na planie ponownie pojawią się Craig Mazin, Neil Druckmann oraz Peter Hoar , ale korporacja zatrudniła także nowe osoby, które odniosły sukcesy przy innych projektach.

W ostatnich tygodniach HBO przedstawiło nową obsadę „The Last of Us”. W końcu poznaliśmy między innymi aktorkę, która wcieli się w Abbyekipa jest już na planie i małymi krokami może szykować się do kręcenia 2. sezonu serialu.

Dalsza część tekstu pod wideo

HBO upewniło się, że nie tylko przed kamerą pojawią się odpowiednie gwiazdy, ale także na stołku reżysera mają zasiąść doświadczeni twórcy – Mark Mylod zgarnął nagrodę Emmy za „najlepszą reżyserię serialu dramatycznego” („Sukcesja”) i teraz będzie mógł zaprezentować swoje umiejętności w kolejnym dużym projekcie.

To jednak dopiero początek nowych twarzy w zespole, ponieważ Nina Lopez-Corrado („Perry Mason”), Stephen Williams („Watchmen”) i Kate Herron („Loki”) również będą pracować nad 2. sezonem „The Last of Us”.

Aktualnie nie wiemy, na ile odcinków zdecydują się Craig Mazin i Neil Druckmann, ale bardzo możliwe, że to właśnie oni zajmą się opracowaniem więcej niż jednego epizodu – w ekipie znajduje się 7 twórców, a 1. sezon „The Last of Us” zakończył się po 9. epizodach.

„The Last of Us” powróci na serwery HBO Max w 2025 roku.

Źródło: Deadline.com

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper