2 sezon The Last of Us od HBO coraz bliżej. Serialowe Ellie i Dina są już na planie

Filmy/seriale
2033V
the last of us 2 sezon hbo
Iza Łęcka | 25.01, 11:32

Twórcy jednego z najlepiej przyjętych w zeszłym roku seriali HBO powracają do pracy. Pierwsi aktorzy oraz członkowie ekipy „The Last of Us” powoli gromadzą się w Kanadzie, gdzie padnie pierwszy klaps ze zdjęć do 2. sezonu.

2. sezon „The Last of Us” powoli staje się faktem – po stworzeniu i dopracowaniu scenariusza, trudnościach wynikających ze strajków w Hollywood, zespół HBO może przystąpić do swoich obowiązków. W ostatnich tygodniach było nieco głośniej o serialu i to nie tylko w kontekście branżowych nagród, bowiem poznawaliśmy nowych aktorów zaangażowanych do ról Abby, Jessego czy Diny.

Dalsza część tekstu pod wideo

Przyszedł czas na następne działania – zespół powoli gromadzi się w Vancouver, gdzie ponownie będą kręcone liczne ujęcia do nowych odcinków. Najnowsze zdjęcie opublikowane w sieci prezentuje część obsady – między innymi Bellę Ramsey, wcielającą się w Dinę Isabelę Marced oraz showrunnera Craiga Mazina.

Pierwsze spojrzenie na obsadę #TheLastOfUs Season 2 w Kanadzie

Bella Ramsey (Ellie), Isabela Merced (Dina), Young Mazino (Jesse), Craig Mazin i Jacqueline Lesko są już w Vancouver.

Zdjęcia rozpoczną się za kilka dni.

Pierwsze ujęcia do 2. sezonu powinny być kręcone już w lutym. Pod zdjęciem natrafimy na wiele pytań dotyczących obecności Pedro Pascala – w czasie gali Złotych Globów mówiło się o urazie aktora, który miał przejść w związku z tym operację. Jego stan zdrowia jednak w żaden sposób nie wpływa na przebieg prac – zapewne za jakiś czas dowiemy się o jego udziale w zdjęciach.

Źródło: X/ Twitter: TheLastofUsNews

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper