The Last of Us 2 oficjalnie z Abby! Kaitlyn Dever wcieli się w kontrowersyjną postać

Filmy/seriale
8121V
The Last of Us Abby
Wojciech Gruszczyk | 09.01, 18:08

HBO właśnie potwierdziło jedną z najważniejszych informacji dotyczących 2. sezonu „The Last of Us” i w zasadzie dla przyszłości serialu opracowanego w świecie Naughty Dog. Kaitlyn Dever wcieli się w Abby. 

Kaitlyn Dever to 27-letnia aktorka, którą możecie zobaczyć w takich produkcjach jak „Pierwszy gol” (najnowszy film Taika Waititiego), „Bilet do raju”, „Rosaline” (tytułowa rola), „Lekomania”, „Niewiarygodne”, „Zła kobieta”, „Drogi Evanie Hansenie” czy „Punkt widzenia”. 

Dalsza część tekstu pod wideo

O angażu Kaitlyn Dever informowaliśmy już w zeszłym roku, ponieważ aktorka była początkowo przymierza na do roli Ellie, ale przegrała z Bellą Ramsey. Twórcy jednak nie zapomnieli o Dever i postanowili ją zaangażować do zdecydowanie najbardziej kontrowersyjnej postaci z „The Last of Us”. 

Widzowie już w zeszłym roku informowali, że Kaitlyn Dever jest jedną z 71 osób, które Craig Mazin obserwuje na Instagramie i... jak widać kolejny raz takie śledztwo przyniosło ciekawe rezultaty, ponieważ widzowie już wcześniej obstawiali, że to właśnie ona wcieli się w Abby.

Redakcja Variety informuje, że Abby jest opisywana przez HBO jako „utalentowana żołnierka, której czarno-białe spojrzenie na świat zostaje wystawione na próbę, gdy szuka zemsty na tych, których kocha”.

Craig Mazin i Neil Druckmann w kilku słowach skomentowali angaż Kaitlyn Dever do roli Abby:

„Nasz proces castingu do drugiego sezonu był identyczny jak do pierwszego: szukamy światowej klasy aktorów, którzy ucieleśniają dusze bohaterów z materiału źródłowego. Nic nie liczy się bardziej niż talent i jesteśmy podekscytowani, że tak uznana artystka jak Kaitlyn dołączyła do Pedro, Belli i reszty naszej rodziny”.

Kaitlyn Dever wcześniej wcieliła się w Cassie Drake w Uncharted 4.

Kaitlyn Dever wcieliła się wcześniej w rolę Cassie Drake w UNCHARTED 4.

Źródło: deadline

Komentarze (132)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper