Wolverine wycieka! Gameplay, grywalny kod, obsada i więcej w 1,67 TB danych od Insomniac Games

Gry
10147V
Marvel's Wolverine
Iza Łęcka | 19.12.2023, 07:35

Sony i Insomniac Games nie zdecydowali się zapłacić haraczu za wykradzione dane, co poskutkowało publikacją 1,7 TB plików przedstawiających między innymi nadciągające gry studia PlayStation. Szczegóły uwzględniają gameplay, obsadę oraz listę lokacji z Wolverine'a. 

Kilka dni temu informowaliśmy o grupie hakerów, która potwierdziła kradzież danych z Insomniac Games i wystawiła na aukcji całą masę danych. Sony potwierdziło, że bada sprawę, tymczasem po wskazanym czasie przestępcy opublikowali niemal wszystkie zdobyte materiały.

Dalsza część tekstu pod wideo

1,67 TB danych i ponad 1,3 mln plików od Insomniac Games zawiera mnóstwo szczegółów na temat gier studia. W zestawieniu znalazły się między innymi rozbudowany dokument projektowy Wolverine'a, gameplay prezentujący różne sceny, a nawet grywalny fragment produkcji.

Pliki zostały przesłane w trzech częściach, z których każda łączy się z katalogiem danych online. Samo przejrzenie pierwszego zestawu danych ujawnia szeroki wybór projektów poziomów i materiałów postaci, a nawet obrazów projektowych i jpegów - wszystko z gry Wolverine.

Wyciek zawiera również wiele plików z gry wideo Insomniac Spider-Man 2, a także wewnętrzne dokumenty HR, takie jak formularze zatrudnienia I-9 i dokumenty wypowiedzenia. Dołączono również wewnętrzne zrzuty ekranu z kanałów Slack firmy Insomniac, a także opublikowano zawartość kilku komputerów pracowników.

Screeny przedstawiają całą obsadę oraz aktorów zaangażowanych w projekt – potwierdziły się nawet plotki, według których w głównego bohatera wciela się Liam McIntyre, czyli aktor znany z serii „Spartakus”.

Fragmenty rozgrywki ukazują dokładne sceny walki, eksplorację bohatera (Wolverine wykorzystuje do wspinaczki szpony), kilka przerywników filmowych, a nawet drugą grywalną postać.

Pliki są udostępniane w sieci i znalazły się na takich serwisach społecznościowych jak X/Twitter, Facebook oraz Instagram. Trudno będzie nie natrafić na niektóre ujęcia – Insomniac Games będzie musiało zmierzyć się z ogromnym wyzwaniem.

Źródło: Cyberdaily.au

Komentarze (180)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper