Xbox Game Pass od dzisiaj z wielką grą Ubisoftu. Microsoft zaprasza na następny tytuł AAA

Gry
15547V
Xbox Game Pass logo
Iza Łęcka | 14.12.2023, 07:00

Od początku grudnia subskrybenci Game Passa mają wiele okazji do sprawdzenia różnorodnych tytułów, tymczasem jeszcze dzisiaj katalog abonamentu zostanie rozbudowany o grę z segmentu AAA od Ubisoftu. Nadciąga Far Cry 6.

Ostatnie tygodnie 2023 roku jak dotąd prezentują się całkiem przyzwoicie dla użytkowników Xbox Game Pass. Na dobry początek otrzymaliśmy Remnant II i Remnant: From The Ashes, następnie Microsoft zagwarantował sobie takie propozycje jak SteamWorld Build, World War Z: Aftermath, Rise of the Tomb Raider, Goat Simulator 3 czy Against the Storm.

Dalsza część tekstu pod wideo

Dzisiaj pobierzemy ostatni z tytułów ujawnionych na pierwszą połowę grudnia. Aktualnie gigant z Redmond nie zapowiedział, czy planuje zapewnić gry na pozostałą część miesiąca – przypomnijmy, że w zeszłym roku nie zdecydowano się na rozbudowę oferty na zakończenie ostatniego miesiąca roku.

Dzisiaj Xbox Game Pass zyska Far Cry 6 – produkcja zadebiutowała w październiku 2021 roku i uzyskała średnią ocen na poziomie 76%. To całkiem interesująca przygoda, pozwalająca graczom pobiegać po wielkiej mapie i zmierzyć się z kolejnym szaleńcem. Ukończenie kampanii zajmuje ponad 23 godziny.

Gra Ubisoftu powinna trafić do Xbox Game Pass około godziny 15:00, aktualnie możemy ją dodać do naszej kolekcji dzięki Ubisoft+.

Far Cry 6 to ostatnia dotychczasowa część serii, lecz nie brakuje plotek na temat rozwoju Far Cry 7 oraz sieciowej produkcji osadzonej w tym uniwersum. Nadal jednak czekamy na oficjalne potwierdzenie.

Źródło: Xbox

Komentarze (67)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper