Far Cry 7 kolejną grą Ubisoftu? Far Cry 6 nie otrzyma nowości

Gry
1147V
Far Cry 6 - dyktator i syn
Iza Łęcka | 03.11.2023, 13:22

W ostatnich miesiącach regularnie możemy przeczytać o najnowszej odsłonie serii Far Cry. Mimo że Ubisoft nie pokusił się jeszcze na oficjalne ogłoszenie produkcji, zapadła decyzja o zakończeniu wsparcia dla Far Cry 6. Tego typu działania są w przypadku dużych, stale rozwijanych IP mają miejsce w momencie, gdy twórcy skupiają się już wyłącznie na nowym tytule.

We wrześniu Tom Henderson informował o nowym pomyśle autorów serii Far Cry – deweloperzy w nowej odsłonie najprawdopodobniej planują zaoferować intensywną opowieść, która miałaby rozgrywać się w ciągu 24 godzin czasu rzeczywistego. Jak na razie jednak nie wiadomo, czy francuski gigant rzeczywiście zrealizuje tak niestandardową koncepcję.

Dalsza część tekstu pod wideo

Możemy mieć jednak pewność, że Far Cry 6 nie otrzyma dodatkowej zawartości. Producent podziękował milionom graczy, którzy wkroczyli na tropikalną Yarę, i zapowiedział, że nie szykuje już następnych aktualizacji do gry.

Dziękujemy milionom graczy, którzy dołączyli do walki! Wasze przygody mogą być kontynuowane w Yarze bez przerywania usług online, jednak zespół deweloperów nie będzie już wprowadzał aktualizacji do Far Cry 6. Doceniamy waszą pasję, kreatywność i miłość do Chorizo, nawet Anton jest dumny!

Tym samym Ubisoft może skupić się wyłącznie na następnej części oraz sieciowym Far Cry. Pod koniec października światło dzienne ujrzały doniesienia na temat pozycji multiplayer, która miałaby okazać się sporym odświeżeniem serii.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Far Cry 6.

Źródło: Twitter/ X: FarCryGame

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper