Alan Wake 2 otrzyma Nową Grę+. Poznaliśmy datę udostępnienia aktualizacji The Final Draft z nowym zakończeniem

Gry
1409V
Alan Wake 2
Iza Łęcka | 08.12.2023, 09:53

Remedy Entertainment świętuje zdobycie kilku statuetek podczas tegorocznego The Game Awards i nie stoi w miejscu – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami już w grudniu najnowsza historia Alana Wake'a doczeka się trybu Nowa Gra+. Śmiałkowie mogą liczyć na kilka atrakcji...

Alan Wake 2 jest tytułem, który można śmiało uznać za jedną z najbardziej udanych premier tego roku. Kapitalna historia, mocny klimat oraz jakość grafiki to tylko kilka mocnych atutów tej produkcji. Choć swego czasu mówiło się o osiągnięciu niewystarczającego poziomu sprzedaży gry, Finowie ciągle pracują nad dopełnieniem doświadczenia.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na samym początku miesiąca Remedy teasowało dodanie nowego wariantu rozgrywki – obecnie wiemy, że najnowsza aktualizacja wprowadzi do gry szereg usprawnień i nowości. The Final Draft zostanie udostępnione 11 grudnia o godzinie 19:00 czasu polskiego, a ze wszystkich aspektów patcha skorzystają gracze, którzy już ukończyli produkcję.

Głównymi elementami The Final Draft w Alan Wake 2 są Nowa Gra+ oraz alternatywne zakończenie, o którego odkryciu wspominaliśmy już jakiś czas temu. Deweloperzy mają pełną świadomość, że nowe podsumowanie wielowarstwowej historii pisarza wywoła pewne spekulacje i teorie dotyczące następnych poczynań studia. Co więcej, Nowa Gra+ otrzyma kilka nowych materiałów wideo, szereg stron rękopisów czy pewne drobne dodatki – w tym najwyższy poziom trudności Nightmare.

Gracze zachowają wszystkie bronie, zaklęcia i ulepszenia postaci zdobyte podczas pierwszej rozgrywki. Powinny się one przydać podczas poszukiwania ostatecznego wyzwania, jakim jest wypróbowanie nowego poziomu trudności Nightmare. Przygotujcie się na wzmożoną liczbę wrogów, strategiczną rozgrywkę i adrenalinę, która sprawi, że wasze umiejętności zostaną wyśrubowane do granic możliwości.

Remedy informuje także o wprowadzeniu pewnych poprawek błędów oraz optymalizację wydajności.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Alan Wake II.

Źródło: Alanwake.com

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper