Alan Wake 2 z nowym trybem w grudniu. Twórcy zapowiadają Nową Grę+

Gry
1197V
Alan Wake 2
Kajetan Węsierski | 02.12.2023, 13:30

Alan Wake II okazał się sporym hitem i fenomenalnie zrealizowaną opowieścią z pogranicza thrillera, dramatu i horroru. I nawet mimo faktu, że przed premierą wyczekiwało go bardzo wiele osób, wyczuwając sukces, to mało kto spodziewał się, jak dobra będzie to gra. Nie ma żadnych kontrowersji w typowaniu produkcji do kilku statuetek za Grę Roku, albowiem Remedy Entertainment stworzyło naprawdę porządną pozycję, która prawdopodobnie cały czas będzie przyciągała nowych graczy.

Biorąc jednak pod uwagę, że mamy tu do czynienia z grą singleplayer, aby utrzymywać zainteresowanie, trzeba cały czas oferować coś nowego i coś, co będzie sprawiało, że nawet gracze, którzy już raz uporali się z grą, będą chcieli do niej wracać. I taką drogę zdają się w tym przypadku obierać deweloperzy, albowiem wczorajszego popołudnia rzucili na swoje konta w mediach społecznościowych enigmatyczną, choć jasną wiadomość!

Dalsza część tekstu pod wideo

Nie trzeba być Sherlockiem, aby zrozumieć, że jeszcze przed końcem roku w grze pojawi się bardzo lubiany przez wielu tryb Nowa Gra+! Świetna informacja? Dla wielu osób tak, choć gracze w komentarzach podzielili się na dwa obozy. Jedni z ekscytacją dzielą się tym, że na pewno wrócą do zabawy, a drudzy... Cóż, zasypuję Remedy pytaniami o to, kiedy wreszcie dostaniemy fizyczne wydanie gry, którego brak od dawna wiąże się z kontrowersjami.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Alan Wake II.

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (58)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper