God of War: Ragnarok Valhalla na The Game Awards! Darmowy dodatek debiutuje w grudniu

Gry
16884V
God of War: Ragnarok Valhalla
Wojciech Gruszczyk | 08.12.2023, 04:58

God of War: Ragnarok zadebiutował na rynku w zeszłym roku, ale mogliśmy mieć pewność, że Santa Monica Studio chce dalej rozwijać przygody w tym uniwersum. Na The Game Awards deweloperzy pokazali God of War: Ragnarok Valhalla.

W 2018 roku gracze zapoznali się z pierwszą przygodą Kratosa w mitologii nordyckiej, ale od początku wiedzieliśmy, że to nie koniec atrakcji w tym świecie. Santa Monica Studio opracowało Ragnarok, który jednak również nie zakończył wydarzeń i deweloperzy mogli w spokoju rozwijać przynajmniej dwa spin-offy lub pełnoprawną kontynuację.

Dalsza część tekstu pod wideo

God of War: Ragnarok Valhalla na The Game Awards! 

Potwierdziły się wszystkie plotki - Santa Monica Studio faktycznie przygotowało dodatek do God of War Ragnarok, ale rozszerzenie nie tylko zadebiutuje już 12 grudnia... Dodatkowo historia będzie dostępna za darmo! 

W God of War Ragnarök: Valhalla wyruszymy z Kratosem w „głęboką, osobistą i refleksyjną podróż ku przyszłości, która nigdy nie wydawała mu się możliwa”. Twórcy za sprawą przygody łączą walkę znaną z God of War Ragnarok z elementami gatunku roguelite.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do God of War: Ragnarok.

Źródło: The Game Awards

Komentarze (80)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper