Fotorealistyczny Unrecord porównany do GTA 6. Twórca pokazuje gameplay i przypomina: „Nadal tu jesteśmy”

Gry
4397V
Unrecord x GTA 6
Iza Łęcka | 06.12.2023, 09:01

W kwietniu zobaczyliśmy pierwszy materiał przedstawiający shooter mocno nastawiony na realizm – produkcja wyglądała na tyle obiecująco, że wielu odbiorców zarzucało zespołowi kłamstwo. Po nieco dłuższej przerwie przyszedł czas na następną zajawkę, która zawiera szybkie porównanie tytułu do GTA 6.

Studio DRAMA nadal wstrzymuje się przed ujawnieniem daty premiery Unrecord, jednakże systematycznie przypomina o swoim projekcie. Jeden z deweloperów najpewniej oglądał pierwszy zwiastun Grand Theft Auto 6 i postanowił bezpośrednio nawiązać do bijącego rekordy filmiku.

Dalsza część tekstu pod wideo

W opublikowanym przez Rockstar Games materiale możemy prześledzić scenę, w której grupa policjantów bierze udział w akcji i szybko wkracza do mieszkania – akcję obserwujemy z kamery jednego z funkcjonariuszy.

Unrecord w niezwykle podobny sposób prezentuje rozgrywkę. Gameplay śledzi akcję, ukazując sceny z „perspektywy kamery znajdującej się na ciele” bohatera. Twórcy pragną dostarczyć jak najbardziej realistyczne doświadczenie oraz fotorealistyczną grafikę, które pozwolą nam przeżyć kryminalną historię czerpiącą garściami z klimatu thrillerów i wczuć w stróża prawa rozwiązującego wymagającą sprawę.

Jeden z pracowników studia skorzystał z okazji i zestawił Unrecord z GTA 6 – krótki materiał porównuje jedno ujęcie z Grand Theft Auto 6 z wieloma niezwykle dynamicznymi fragmentami strzelanki studia DRAMA. 

Nadal tu jesteśmy.

Źródło: Twitter/ X: esankiy

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper