GTA 6 z niezwykle ważnym i małym szczegółem. Twórcy mogą ograniczyć możliwości głównej bohaterki

Gry
5121V
GTA 6 oficjalna grafika
Wojciech Gruszczyk | 05.12.2023, 15:14

Pierwszy zwiastun GTA 6 pokazuje głównych bohaterów i zapowiada atmosferę w Vice City. Twórcy jednak pokazali także grafikę z okładki, która potwierdza bardzo ważny szczegół dotyczący rozgrywki – mały gadżet może znacząco wpłynąć na pierwsze godziny historii.

Na samym początku materiału z GTA 6 mamy okazję poznać główną bohaterkę – Lucia rozmawia z kuratorką i wychodzi z więzienia. Kobieta nie zmienia życia i szybko wraca do starych przyzwyczajeń, ale najwidoczniej protagonistka Grand Theft Auto 6 będzie musiała zmierzyć się z pewnymi ograniczeniami.

Dalsza część tekstu pod wideo

Rockstar opublikowało pierwszy zwiastun GTA 6, ale zobaczyliśmy także oficjalną grafikę, na której widzimy Lucię oraz Jasona – kobieta siedzi na samochodzie, jest przytulona do swojego ukochanego, ale gdy przyjrzycie się nodze bohaterki dostrzeżecie ważny szczegół.

Bohaterka posiada dozór elektroniczny – Lucia najwidoczniej wyszła z więzienia, ale otrzymała „obrączkę”, która będzie ograniczać jej możliwości poruszania się. Protagonistka może nawet otrzymać zakaz wychodzenia z domu o odpowiednich godzinach.

undefined

Na pierwszych materiałach z GTA 6 każdy szczegół ma znaczenie – już wcześniej prezentowaliśmy masę smaczków ze zwiastuna. Możemy mieć również pewność, że graficy z Rockstar nie zostawili tego gadżetu na nodze kobiety bez powodu.

Dozór elektroniczny powinien w naprawdę ciekawy sposób wpłynąć na wydarzenia – możliwość rozegrania misji tylko do wyznaczonej godziny, brak wychodzenia poza odpowiednią strefę lub nawet zmagania się z wizytami kuratorki... Rockstar może w tym miejscu bardzo pozytywnie zaskoczyć.

undefined

Źródło: Własne

Komentarze (92)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper