Halo – 2. sezon z datą premiery. Pierwsze odcinki dostępne za darmo, ale nie dla wszystkich

Filmy/seriale
6228V
Halo Serial
Iza Łęcka | 01.12.2023, 11:05

Paramount najpewniej przez sporą nieuwagę ujawniło datę startu 2. sezonu „Halo”. Serialowy Master Chief powróci na ekrany już w lutym. Poznajcie szczegóły.

Paramount+ jest jedną z platform streamingowych, która by przyciągnąć przed ekrany jak najwięcej widzów, sięgnęła po bardzo popularne IP growe. Podczas kiedy HBO ma „The Last of Us”, Steven Kane i Kyle Killen zajęli się przeniesieniem do nowego medium jednej z kultowych serii dostępnej na Xboksach.

Dalsza część tekstu pod wideo

Pod koniec zeszłego roku zadebiutował 1. sezon „Halo”, który nie przyjął się aż tak entuzjastycznie – na serwisie Rotten Tomatoes produkcja uzyskała 70% poleceń od recenzentów, natomiast znacznie krytyczniej ocenili ją widzowie (52% poleceń). Szybko jednak stało się jasne, że wytwórnia nie zrezygnuje z serii, która zyskała ogromny rozgłos – jeszcze przed premierą serialu Paramount ogłosiło przygotowanie następnych odcinków.

„Halo” nie jest produkcją przesadnie wierną xboxowemu oryginałowi, co może odrzucić część najbardziej zapalonych fanów. Jeśli jednak potrafisz odciąć się od własnych oczekiwań, czeka na ciebie dobry, przemyślany serial science-fiction. I Kwan Ha – tak recenzję 1. sezonu „Halo” podsumował Piotrek.

Od kilku miesięcy o „Halo” zrobiło się nieco ciszej, choć wiedzieliśmy, że prace na planie trwały – aż do pewnej niespodzianki zespołu Paramount. Nieoczekiwanie na kanale YouTube Paramount+ udostępniono wszystkie dziewięć epizodów serialu – historia była dostępna dla widzów z amerykańskiego rynku, lecz nie wiadomo, czy serwis planuje rozszerzyć akcję o następne regiony.

Co więcej, podpis pod materiałami informował, że twórcy chcą przygotować widzów na start następnych odcinków. 2 sezon „Halo” zadebiutuje bowiem już 8 lutego.

Nie wiemy jeszcze, czy w podobnym czasie możemy spodziewać się premiery pozycji na Skyshowtime, platformie, na której Polacy mogą oglądać przygody Master Chiefa, lecz nie ulega wątpliwości, że niebawem otrzymamy oficjalny komunikat stacji.

Planujecie sprawdzić 2. sezon „Halo”?

Źródło: Pure Xbox

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper