Cyberpunk 2077 2.1 nadciąga. CD Projekt RED potwierdza „nowe i gorąco oczekiwane elementy rozgrywki”

Gry
11185V
Cyberpunk 2077 2.1
Wojciech Gruszczyk | 30.11.2023, 13:18

Jeszcze w tym tygodniu odbędzie się prezentacja kolejnej dużej i darmowej aktualizacji do Cyberpunka 2077. Zawartość trafi do graczy w przyszłym tygodniu, a dokładnie w momencie, gdy na rynku pojawi się Cyberpunk 2077: Ultimate Edition.

Cyberpunk 2077 wrócił z dalekiej podróży i choć produkcja oferuje już znacznie lepszą jakość na wszystkich platformach względem zawartości, która trafiła do gry na premierę, to deweloperzy nie przestają rozwijać i rozbudowywać tytułu.

Dalsza część tekstu pod wideo

1 grudnia o 16:00 odbędzie się kolejny RED Streams, podczas którego CD Projekt RED przedstawi informacje dotyczące aktualizacji 2.1. Twórcy nie wchodzą w szczegóły, ale zapowiadają „nowe i gorąco oczekiwane elementy rozgrywki”.

Patch wprowadzający atrakcje będzie dostępny 5 grudnia, czyli właśnie w dniu debiutu Cyberpunk 2077: Ultimate Edition. Gracze, którzy w przyszłym tygodniu chcą rozpocząć poznawanie Night City, od razu otrzymają ulepszoną przygodę.

5 grudnia, tego samego dnia, w którym Cyberpunk 2077: Ultimate Edition trafi na półki sklepowe, wydamy darmową aktualizację 2.1 wprowadzającą nowe i gorąco oczekiwane elementy rozgrywki.

Aby dowiedzieć się więcej o aktualizacji, dołącz do @AlicjaKozera i @Lilayaah (starsze menadżerki społeczności) w #REDstreams z gośćmi: @PaweSasko (reżyser zadań) i @Ayanosaur (producent), 1 grudnia o 16:00.

Do zobaczenia na Twitchu - https://twitch.tv/cdprojektred

Jak widać prace nad ulepszeniem Cyberpunka 2077 wciąż trwają i gracze mogą oczekiwać kolejnych ciekawych nowości, które trafią do gry.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Cyberpunk 2077: Widmo wolności.

Źródło: CyberpunkGame

Komentarze (132)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper