Autorzy Gran Turismo 7 stworzyli z Nissanem prawdziwy samochód. Potężny Hyper Force na zwiastunach

Gry
1257V
Nissan
Bartosz Dawidowski | 26.10.2023, 09:51

Zespół deweloperów z Polyphony Digital ponownie zaangażował się w tworzenie samochodu koncepcyjnego. Tym razem studio nawiązało współpracę z Nissanem.

Nissan ujawnił już owoc współpracy z Polyphony Digital. Do elektryczny samochód koncepcyjny Hyper Force, który został przedstawiony na targach Japan Mobility Show. Autorzy marki Gran Turismo pomogli w kreacji interfejsu użytkownika na ekranach kokpitu rzeczonego auta. Ekipa Kaza Yamauchiego skupiła się zatem na tym, na czym zna się najlepiej - na aspektach software'owych, związanych z motoryzacją. Efekt tej pracy jest imponujący. Możecie go zobaczyć na filmiku poniżej.  

Dalsza część tekstu pod wideo

Hyper Force istnieje naprawdę. Wóz wystawiany podczas Japan Mobility Show nie trafi jednak do szerokiej sprzedaży czy masowej produkcji. To aktualnie wizja tego, co Nissan chciałby osiągnąć w przyszłości.

Samochód dysponuje ogromną mocą. Nissan podaje, że elektryczne silniki Hyper Force generują nawet 1000 kW. Znając życie ten potężny pojazd pojawi się niedługo w Gran Turismo 7. Pozostaje czekać na taką aktualizację.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Gran Turismo 7.

Źródło: https://techraptor.net/gaming/news/gran-turismo-7-developer-worked-with-nissan-on-real-concept-supercar

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper