Call of Duty: Modern Warfare 3 w promocji na PlayStation Store i Xbox Store. Pierwsza oferta

Gry
1868V
cod mw3 poradnik
Iza Łęcka | 24.11.2023, 08:56

Ostatnio informowaliśmy o pierwszej obniżce cen za Call of Duty: Modern Warfare 3 w Stanach Zjednoczonych – nie musieliśmy długo czekać, by specjalna oferta trafiła do PlayStation Store i Xbox Store. Gracze mogą kupić tytuł Activision w promocji.

Najnowsza część Call of Duty nie cieszy się entuzjastycznym przyjęciem dziennikarzy, jednakże spory sceptycyzm nie powstrzymał sympatyków gatunku przed sporą aktywnością na serwerach i sprawdzaniem swoich umiejętności na odświeżonych mapach. W tym tygodniu producent oraz wydawca chwalili się rekordem w serii Modern Warfare.

Dalsza część tekstu pod wideo

Tymczasem Call of Duty: Modern Warfare 3 w rekordowo szybkim czasie zostało przecenione – zazwyczaj tytuły Activision długo trzymają cenę, a przedsiębiorstwo nie decyduje się już tak prędko na wprowadzanie rabatów.

Call of Duty: Modern Warfare 3 zadebiutowało 10 listopada, a już po dwóch tygodniach możecie kupić strzelankę w pierwszej promocji na PlayStation Store i Xbox Store – standardowe wydanie jest dostępne z rabatem 15% na PS5, XSX|S, PS4 i XOne.

Twórcy nie tracą tempa i już teraz przygotowują społeczność na nową zawartość. Sezon 1 wystartuje na samym początku grudnia.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Call of Duty: Modern Warfare III.

Źródło: Xbox Store / PlayStation Store

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper