Call of Duty: Modern Warfare 3 w pierwszej promocji. Po zaledwie 12 dniach od premiery

Gry
6747V
Call of Duty: Modern Warfare 3
Wojciech Gruszczyk | 22.11.2023, 18:29

Najnowsza produkcja Sledgehammer Games osiągnęła świetny start, ale Call of Duty: Modern Warfare 3 dość niespodziewanie pojawiło się w pierwszej promocji. Jeden z amerykańskich sklepów przecenił grę o 10 dolarów.

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare 3 potwierdzili świetne zaangażowanie graczy, ale najwidoczniej nie wszyscy są zadowoleni ze sprzedaży gry. Redakcja VGC dostrzegła bardzo ciekawą promocję – gracze z okazji Black Friday mogą kupić strzelankę w pierwszej promocji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Call of Duty: Modern Warfare 3 zadebiutowało 10 listopada. Gra cieszy się dużym zainteresowaniem, ale nawet w tej sytuacji Walmart postanowił przygotować specjalną ofertę dla klientów Walmart+ – zainteresowani będą mogli kupić shooter za 60 dolarów.

Specjalna oferta jest bez wątpienia dużym zaskoczeniem, ponieważ zazwyczaj w przypadku tej serii nie mogliśmy liczyć na tak szybkie promocje.

Na pewno jednak warto zwrócić uwagę, że Call of Duty: Modern Warfare 3 nadal świetnie sprzedaje się w cyfrowych sklepach:

Prawie 2 tygodnie po premierze, Modern Warfare III wciąż jest najlepiej sprzedającą się grą w PlayStation Store i Xbox Store.

Warto pamiętać, że gry Activision Blizzard będą mogły trafić do Xbox Game Pass dopiero w przyszłym roku. Aktualnie jednak Microsoft nie potwierdził, kiedy Call of Duty: Modern Warfare 3 zostanie udostępniony w katalogu usługi.

[Aktualizacja #1]

Promocja pojawiła się także na Amazonie, więc możemy podejrzewać, że będzie to większa akcja. 

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Call of Duty: Modern Warfare III.

Źródło: VGC

Komentarze (72)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper