Call of Duty: Modern Warfare 3 z rekordowym zainteresowaniem. Twórcy świętują

Gry
2875V
Call of Duty: Modern Warfare 3 - uśmiech
Iza Łęcka | 22.11.2023, 09:49

Krytyka i negatywne komentarze nie wpłynęły na osłabienie popularności najnowszej części Call of Duty. Gra może być uznana za najnowszy sukces Sledgehammer Games, czego dobitnym potwierdzeniem jest aktywność milionów entuzjastów strzelania na serwerach.

Call of Duty: Modern Warfare 3 spotyka się z fatalnym przyjęciem wśród graczy oraz dziennikarzy, jednakże niepochlebne opinie nie powstrzymują fanów serii przed ogrywaniem najważniejszych elementów produkcji. Choć Sledgehammer Games i Activision nie dzielą się konkretnymi rezultatami sprzedaży, przedstawiają całkiem interesujące szczegóły.

Dalsza część tekstu pod wideo

Call of Duty: Modern Warfare 3 oferuje zaskakująco krótką kampanię, na premierę większość map to odświeżone miejscówki, tryb zombie stanowi przeróbkę DMZ, dodatkowo nie możemy liczyć na wiele angażujących i nowych wariantów rozgrywki, lecz mimo to produkcja może pochwalić się pewnymi rekordami.

Według oficjalnych informacji najnowszy COD osiągnął „historyczną premierę”, a gracze po dwóch tygodniach ustanowili rekord w kategorii największego zaangażowania w trylogii Modern Warfare.

Ostatnia strzelanka Activision osiągnęła zdumiewający sukces – Call of Duty: Modern Warfare 3 pobiło Call of Duty: Modern Warfare 2 i Call of Duty: Modern Warfare pod względem „ogólnej liczby godzin przypadających na jednego gracza”, tryb zombie to „najbardziej angażujący trzeci tryb w historii MW”, a gracze „poświęcają więcej czasu na kampanię w MW3 niż w poprzednich dwóch odsłonach”.

Choć nie brakuje negatywnych opinii na temat najnowszego tytułu, to odbiorcy i tak spędzają sporo wolnego czasu na serwerach, co zapewne wpłynie na dalsze przedsięwzięcia Activision. Obecnie twórcy przygotowują na premierę nowego sezonu, w którym śmiałkowie mogą liczyć na jeszcze więcej zawartości.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Call of Duty: Modern Warfare III.

Źródło: Call of Duty

Komentarze (151)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper