Call of Duty: Modern Warfare 3 z fatalnymi recenzjami. Gra otrzymuje „w większości negatywne” (28%) opinie

Gry
2942V
Call of Duty: Modern Warfare 3 - uśmiech
Iza Łęcka | 13.11.2023, 08:23

Oceny Call of Duty: Modern Warfare 3 świadczą o tym, że nie mamy do czynienia z najmocniejszą produkcją w serii Activision. Dziennikarze oraz gracze nie pozostawiają suchej nitki na grze, za którą odpowiada między innymi Sledgehammer Games.

Pierwsza część w serii Call of Duty, która znalazła się na rynku tuż po przejęciu Activision Blizzard przez Microsoft, nie jest hitem. Niestety, strzelanka, która według niektórych doniesień miała być wyłącznie dodatkiem do zeszłorocznej części, natomiast po pewnych zmianach została uznana za "produkt premium", spotyka się z nieprzychylnym odbiorem wśród entuzjastów gatunku. Nie ulega wątpliwości, że nie takie były plany wydawcy...

Dalsza część tekstu pod wideo

Call of Duty: Modern Warfare 3 obecnie może pochwalić się ocenami na poziomie 50% od dziennikarzy, którzy mieli już okazję zapoznać się z kampanią, trybem zombie oraz spędzili trochę czasu na serwerach trybu multiplayer. Gry z uniwersum Activision nigdy nie zdobywały not powyżej 90%, lecz można śmiało uznać, że to naprawdę fatalny wynik.

Strzelanka mierzy się także z niezwykle negatywnymi komentarzami społeczności Metacritic, aktualnie posiadając średnią 1,4/10, co stanowi pewnego rodzaju potwierdzenie kłopotów.

Call of Duty: Modern Warfare 3 - oceny - recenzje #1

Krytycznych głosów nie brakowało także na Steam, gdzie Call of Duty: Modern Warfare 3 zbiera noty około 28% od społeczności Valve. To naprawdę fatalny wynik dobitnie pokazujący, że Activision nie podjęło dobrej decyzji, dostarczając w tym roku pełną odsłonę i zmuszając deweloperów do intensywnych prac. Nieoficjalnie mówi się, że część fabularna powstała w zaledwie 1,5 roku.

Call of Duty: Modern Warfare 3 - oceny - recenzje #2

Czy deweloperzy poradzą sobie ze zmianą opinii? Może to być naprawdę trudne, ponieważ najnowsza odsłona jest bombardowana za fatalnie zrealizowaną kampanię, brak nowych map (w głównej mierze mówimy bowiem o odświeżonych lokacjach) czy nietrafiony pomysł dotyczący trybu zombie. 

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Call of Duty: Modern Warfare III.

Źródło: Metacritic / Steam

Komentarze (176)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper