Cyberpunk 2077: Ultimate Edition oficjalnie! Znamy datę premiery specjalnego zestawu

Gry
5783V
Cyberpunk 2077: Ultimate Edition
Iza Łęcka | 21.11, 14:05

CD Projekt RED właśnie przedstawił nowe wydanie Cyberpunka 2077. Gra z podtytułem Ultimate Edition zadebiutuje już na początku przyszłego miesiąca. Będzie to idealna okazja, by zapoznać się z futurystyczną opowieścią z Night City.

Na początku listopada mogliśmy natknąć się na informacje, według których na początku grudnia na rynku znajdzie się Cyberpunk 2077: Ultimate Edition - nie musieliśmy zbyt długo czekać na oficjalne potwierdzenie. Zestaw trafi do pudełek, a gracze będą mogli kupić wersję na PlayStation 5, Xboksy Series X|S oraz na komputery osobiste.

Dalsza część tekstu pod wideo

5 grudnia odbędzie się premiera zestawu uwzględniającego zarówno wersję podstawową Cyberpunk 2077, jak i rozszerzenie fabularne Widmo Wolności, Aktualizacja 2.0, a także komplet zawartości dodatkowej i dostęp do pakietu przedmiotów z programu “Moje nagrody”. Klienci mogą oczekiwać zarówno wydań w cyfrowych, jak i fizycznych wersjach, oraz jest pierwszą fizyczną edycją gry na konsolach obecnej generacji.

Wspaniała wiadomość... Cyberpunk 2077: Ultimate Edition pojawi się 5 grudnia w formie cyfrowej ORAZ fizycznej na Xbox Series X|S, PlayStation 5 i PC! Przeżyj oryginalną historię #Cyberpunk2077, a także nową przygodę szpiegowską w rozszerzeniu #PhantomLiberty w jednym pakiecie.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition to pełen akcji RPG z otwartym światem, na który składają dwie potężne przygody: rozgrywająca się w tętniącym życiem i technologią Night City podstawowa wersja Cyberpunka 2077 oraz Widmo wolności — rozbudowany dodatek fabularny w klimacie szpiegowskiego thrillera, którego akcja przenosi graczy do śmiertelnie niebezpiecznej dzielnicy Dogtown. Jako V, cyberpunk do wynajęcia, gracze stają do pełnej wartkiej akcji i niełatwych wyborów walki o przetrwanie, w której towarzyszyć im będą nietuzinkowe i bezkompromisowo zrealizowane postaci, w tym postrzegany za zmarłego zbuntowany rockerboy Johnny Silverhand (Keanu Reeves), a w Widmie wolności również tajny agent Solomon Reed (Idris Elba).

W skład Ultimate Edition wchodzi także wydana niedawno Aktualizacja 2.0, wprowadzająca zmiany i ulepszenia, dzięki którym gracze otrzymują jeszcze więcej swobody i możliwości w tworzeniu swojego własnego stylu gry, a także takie nowości jak nowy system prewencji, możliwość walki w trakcie jazdy samochodami i motocyklami, nowe bronie i pojazdy, i nie tylko. Całości dopełnia komplet wydanej dotychczas zawartości dodatkowej oraz dostęp do przedmiotów oferowanych w ramach programu “Moje nagrody” po wcześniejszej rejestracji.

O planach dotyczących kompletnego wydania Cyberpunka mogliśmy usłyszeć już jakiś czas temu. Podczas jednego z ostatnich spotkań z inwestorami Michał Nowakowski, dyrektor handlowy CD Projekt, przyznał, że powinniśmy oczekiwać na produkcję tego typu, choć jeszcze w październiku deweloperzy nie chcieli się dzielić ostatecznymi szczegółami.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Cyberpunk 2077.

Źródło: CD Projekt RED

Komentarze (268)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper