The Last of Us 2 Remastered wyciekło! Znamy datę premiery, nowy tryb, ulepszenia i oglądamy zwiastun

Gry
9345V
The Last of Us Part II Remastered
Wojciech Gruszczyk | 18.11.2023, 00:08

Naughty Dog nie ma szczęścia do ulepszonych wersji swoich ostatnich produkcji. The Last of Us Part I wyciekło przed samą zapowiedzią, a teraz poznaliśmy informacje dotyczące The Last of Us Part II Remastered. Gra trafi do graczy już w styczniu.

Prawdopodobnie na The Game Awards mieliśmy poznać The Last of Us Part II Remastered, ale szczegóły gry pojawiły się na PlayStation Store. Tom Henderson na łamach Insider Gaming przedstawił szczegóły oraz ujawnił datę premiery.

Dalsza część tekstu pod wideo

The Last of Us Part II Remastered zadebiutuje 19 stycznia 2024 roku. Będzie to prawdopodobnie pierwsza produkcja PlayStation Studios na przyszły rok.

Sony w oficjalnym opisie podkreśla, że jest to „pełna gra dla PlayStation 5”, a gracze mogą liczyć na szereg ulepszeń, które pozwolą zainteresowanym docenić przygodę Ellie i Abby:

Poznaj zdobywcę ponad 300 nagród dla Gry Roku teraz dzięki szeregowi ulepszeń technicznych, które sprawiają, że The Last of Us Part II Remastered to ostateczny sposób na rozegranie uznanej przez krytyków historii Ellie i Abby.

Na co możemy liczyć? Sony podkreśla, że jest to „ostateczny sposób” na doświadczenie znanej przygody, a deweloperzy zadbali o wiele ulepszeń – twórcy dopracowali grafikę, w trybie wierności zagramy w 4K, usprawniono czasy ładowania, a jednocześnie zadbano o pełną integrację kontrolera DualSense.

Naughty Dog będzie zachęcać graczy do trybu roguelike:

No Return – tryb przetrwania typu roguelike

Doświadcz głębokiej walki The Last of Us Part II w zupełnie nowym trybie! Przetrwaj jak najdłużej w każdym biegu, wybierając swoją ścieżkę przez serię losowych spotkań. Graj jako wiele różnych postaci do odblokowania, z których niektóre nigdy wcześniej nie były grywalne w serii The Last of Us, a każda z nich ma unikalne cechy rozgrywki. Różnorodność wyzwań obejmuje różnych wrogów i niezapomniane lokacje z całego Part II, a wszystkie kończą się napiętymi walkami z bossami.

Twórcy przygotowali także dodatkowe poziomy, godziny komentarzy, a także specjalny tryb związany z gitarą.

Zanurz się jeszcze głębiej w tę ukochaną przygodę i dowiedz się, jak powstawała oryginalna gra.
- Lost Levels pozwala odkryć wczesne wersje trzech nowych poziomów, których nie było w oryginale.
- Ciesz się godzinami nowych komentarzy deweloperów, aby usłyszeć wgląd w rozwój Part II podczas rozgrywki.
- Wykorzystaj swój muzyczny potencjał w trybie Guitar Free Play, który zawiera nowe instrumenty do odblokowania lub weź udział w nowym trybie Speedrun* i publikuj swoje najlepsze czasy.
- Dźwięk opisowy** i zamiana mowy na wibracje zostały również dodane do zestawu funkcji ułatwień dostępu w Part II.
- The Last of Us Part II Remastered zawiera również zupełnie nowe skórki postaci i broni do odblokowania, których gracze mogą używać zarówno dla Ellie, jak i Abby.

Sprawdźcie ładną okładkę:

undefined

Źródło: Insider Gaming

Komentarze (407)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper