PS5 zapewnia darmowy dostęp do Apple Music. Sony przygotowało nową promocję

Gry
3418V
PS5 i Apple Music
Iza Łęcka | 16.11.2023, 07:00

Japoński producent kontynuuje współpracę z Apple, czego dowodem jest najnowsza promocja. Po licznych akcjach związanych z Apple TV+, nadszedł czas na możliwość bezpłatnego skorzystania z Apple Music. Opcja jest dostępna wyłącznie dla użytkowników PS5.

W ciągu ostatniego roku Sony dwukrotnie zaprosiło graczy do skorzystania ze specjalnej oferty – efektem nawiązania biznesowych kontaktów z Apple był darmowy dostęp do produkcji z Apple TV+, co zostało bardzo ciepło przyjęte przez część społeczności.

Dalsza część tekstu pod wideo

Obecnie PlayStation zapewnia Apple Music przez PlayStation 5, a gracze mogą uzyskać dostęp do rozbudowanego, muzycznego katalogu na sześć miesięcy.

Uzyskaj nawet sześć miesięcy darmowego dostępu do Apple Music na konsoli PS5 i słuchaj milionów utworów oraz tysięcy list odtwarzania bez reklam.

Oferta jest dostępna do 15 listopada – do tego czasu macie czas, by włączyć Apple Music i przez kilka miesięcy słuchać rozbudowanej biblioteki utworów za darmo. Potrzeba jedynie konta PlayStation Network i Apple ID, by móc zrealizować promocję.

Jak zrealizować promocję:

  • Znajdź aplikację Apple Music na pasku wyszukiwania konsoli PS5 albo we „Wszystkich aplikacjach” na ekranie głównym mediów.
  • Pobierz i otwórz aplikację Apple Music i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.
  • Zaloguj się swoim Apple ID albo stwórz Apple ID, jeśli jeszcze go nie posiadasz.
  • Ciesz się nawet 6 miesiącami Apple Music bez dodatkowych kosztów.

Sony informuje, że z oferty mogą skorzystać użytkownicy wszystkich modeli PlayStation 5, lecz nie możecie być aktywnymi użytkownikami Apple Music – darmowy dostęp jest przeznaczony wyłącznie dla nowych i powracających subskrybentów.

Źródło: Playstation

Komentarze (63)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper