Fallout 76 ma już 5 lat. Twórcy świętują i zapraszają graczy na imprezę

Gry
831V
Fallout urodziny
Wojciech Gruszczyk | 14.11.2023, 19:49

14 listopada 2018 roku na pierwsze platformy trafił Fallout 76. Gra przeszła długą, wyboistą drogę, by ostatecznie produkcję wypróbowało już 15 mln graczy. Bethesda zaprasza kolejne osoby na serwery i świętuje 5. urodziny produkcji.

Twórcy Fallout 76 zmierzyli się z wieloma problemami, by ostatecznie gra nabrała odpowiednich kształtów, a dzięki dopracowanym podstawą teraz zespół może rozwijać przygodę i oferować graczom następną zawartość.

Dalsza część tekstu pod wideo

Bethesda świętuje 5. urodziny Fallout 76 i z tej okazji firma zaprasza graczy na różne tematyczne wydarzenia w grze oraz urodzinową paradę. Twórcy mają nadzieję, że na imprezę wybierze się nie tylko 15 mln graczy, którzy grają w tytuł, a także nowa publika – zainteresowani od początku będą mogli doświadczyć prawdziwych fajerwerków. 

Począwszy od dziś aż do 21 listopada, gracze mogą zaliczać wyzwania dzienne i tygodniowe w ramach wydarzenia wyzwania urodzinowego w grze i zdobywać specjalne tematyczne nagrody, takie jak czapeczki imprezowe, dekoracje C.A.M.P., ciasta i nie tylko. 

To jednak nie koniec ciekawych atrakcji, ponieważ w najbliższy czwartek (16 listopada) o godzinie 21:00 odbędzie się urodzinowy stream Fallouta 76. Na polskim kanale Bethesdy na Twitchu pojawi się rodzima ekipa z gośćmi (ROJO, Łosiu oraz członkowie i członkinie polskiej społeczności) i wszyscy zainteresowani będą przeżywać sam początek przygody, by następnie rzucić wyzwanie najtrudniejszym bossom Fallouta 76. Widzowie będą też mogli zgarnąć paczki Atomów, odpowiadając na pytania dotyczące gry. 

Jeśli jesteście klientami Prime Gaming i Xbox Game Pass Ultimate, to możecie otrzymać Fallout 76 – pakiet na 5. urodziny, który zawiera unikatowe elementy C.A.M.P., nakrycie głowy absolwenta VTU oraz odświętną ramkę do trybu foto w ramach bezpłatnych nagród. Oferta trwa do 17 stycznia dla Prime Gaming i do 17 grudnia dla Xbox Game Pass. 

Źródło: Informacja prasowa - Bethesda Polska

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper